Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem akarok soha megnősülni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok soha megnősülni, se gyereket ez normális?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy azért gondolom, így, mert még lehet "túl" fiatal vagyok (21/F), de lehet, azért, mert még soha nem voltam IGAZÁN szerelmes.

De ugyanakkor nem tudnám Magam ennyire elkötelezni.

Velem van a baj?


2009. okt. 19. 14:26
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
49%

Még változhat ez a véleményed.

Ez így szerintem tényleg nem normális és valóban veled van baj.

2009. okt. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Igen, normális, persze még változhat, biztosan annak is van valami oka, hogy most gondolkozol ezen, illetve felteszed ezt a kérdést, szóval nem vagy tök érzéketlen a téma iránt, csak még mások a vágyaid...ennyi.. 25/családos L
2009. okt. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%

Nem vagy fiatal ahhoz képest h nem volt még bnőd!!!Hidd el ha eljön a nagy ő,az a lány akit imádni fogsz úgy ahogy van,ráfogsz jönni hogy milyen jó lenne anyakönyvvezető elé vinni hogy kimutasd hogy akarod őt testestül-lelkestül :D

A gyerek meg még ajjajjj...nagyon várhat magára.Addigra megváltozhat még a véleményed a gyerekekről.Meg most könnyű mondani h nem akarsz gyereket,de ha majd ott lesz a TE SAJÁT KIS CSÖPPSÉGED a kezedben akkor másképp fogsz rá gondolni,nem úgy mint most :D

2009. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

Éppen egy évvel vagyok nálad fiatalabb, én mégis máshogy gondolom! :)

Egyébként nincs ezzel semmi baj. Vannak emberek, akik nem szeretnének gyereket és nem házasságpártiak. Van nekem is ilyen ismerősöm, aztán volt olyan is, aki meggondolta magát. Persze, bármikor meggondolhatod magad, az, hogy most ez a véleményed, nem jelenti, hogy rossz ember vagy és azt sem, hogy ez mindig így marad. Fiatal vagy, még előtted az élet. Bármikor szembe jöhet az IGAZI, és esetleg ő megváltoztathatja a véleményed. Ha nem, az sem baj. Így gondolod, ez a te véleményed, amit a környezetednek és a leendő párodnak el kell fogadnia.


Én egyébként már most szeretnék családot alapítani, szerencsére van hozzá élettársam is, csak hát a fősulit be kell fejezni. Esetleg majd 2-3 év múlva...


20L

2009. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
77%

Az előbbi 20 éves lány lennék!


Ahhoz, hogy meglássa a Kérdező a saját csöppségét, ahhoz akarni is kell, hogy megszülessen. Ott régen baj van, ahol a gyermek szeretete csak akkor kezd éledezni, ha meglátják...

2009. okt. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
30%

szerintem nem

igen, veled

2009. okt. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%

Változhat a véleményed, de most még fiatal vagy éled az életet, nem akarod lekötni magad. Majd kialakul. Én 27 vagyok és nem akarok férjhez menni és gyereket, pedig nő vagyok.

Viszont egy szivességet tehetsz, nem baj hogy így élsz, de amikor lefekszel lányokkal mondd el nekik, hogy csak szexuálisan kellenek neked, nem pedig komoly kapcsolatra, szóval ne vágd át őket a perpillanatnyi saját döntésképtelenséged miatt.

Legyél korrekt :)

2009. okt. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%
Nincs igazad.Igazad van egy anyánál nem akkor alakul ki a szeretet amikor meglátja azt a csöppséget,mert a 9hónap alatt ő már "barátkozik"vele.De egy férfinek nincs olyan testi közelsége a babával 9 hónapig mint az anyjának...a pasiknál ez nem úgy megymint a nőknél.
2009. okt. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

14.33as több barátnőm is volt, de nem volt egyik sem. Mint írtam nem voltam még IGAZÁN szerelmes csak volt néhány reménytelen plátói érzésem néhány lány iránt ennyi.

Nem tudom miből gondoltad, hogy még nem volt kapcsolatom.

Ha arra is gondoltál, hogy szűz vagyok akkor igen még az vagyok sajnos.:((

2009. okt. 19. 14:38
 10/25 A kérdező kommentje:
* de nem volt egyik sem KOMOLY kapcsolat
2009. okt. 19. 14:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!