Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van az, hogy a szép nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a szép nők is kevésbé jóképű, átlagos férfiakkal házasodnak?

Figyelt kérdés
Ahogy elnézem az embereket, férjeket, azt utcán vagy az interneten, csupa átlagos férfi, nem kimondottan jóképűek. A tényleg helyes férfiak nem házasodnak, megelégednek azzal, ha csak szexkapcsolataik vannak? Miért vagytok ilyenek?

2016. aug. 21. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Nem vagyunk ilyenek.
2016. aug. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Mert valószínűleg bennük több férfiasság van, mint az önimádó férfiakban, akik mondjuk többet foglalkoznak a testük szépségével, mint a barátnőjükkel.
2016. aug. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%

A jóképű férfiak a fiatal csajok hajkurászásával vannak elfoglalva, nem érnek rá az eltartó szerepre.


De komolyra fordítva a szót, minél jobb pasit akarsz, annál olcsóbban (elkötelezettség nélkül) kell adnod a szexet a verseny miatt. Ez fordítva is igaz, minél komolyabb elkötelezettséget akarsz, annál lejebb kell adnod külsőre. A nők tehát jobb híján azok a férfiak közül választanak maguknak férjet, akiket rá lehet venni házasságra (vagy ki lehet belölük azt zsarolni). Egy jófickót, akinél állnak sorban nők, nem nagyon lehet rávenni az ilyesmire.

2016. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Mert egy ponton tul a kinezet Tènyleg (!) Nem szamit annyira...
2016. aug. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És szerelmesek is lesznek ezekbe a férfiakba, akik megbízhatóak, családot alapítanak?
2016. aug. 21. 23:42
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
En szerelmes vagyok nagyonis!!
2016. aug. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint én most jutottam oda, hogy majdnem teljesen mindegy hogy néz ki a férfi, ha normálisan viselkedik és gondolkodik.. Eddig sem mentem a külsőre, a negatív tapasztalatok után viszont mostmár végképp nem érdekel a külső, mert az csak a látszat.

Mondom ezt én, a visszajelzések alapján nem csúnya nő.


23N

2016. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
Miért van az, hogy nem tudsz leállni a kamukérdésekkel?
2016. aug. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem se azok a kigyúrt vagy szépfiúk tetszenek, de kell, hogy valami megfogjon benne, külsőleg is, különben nem tudok beleszeretni anélkül pedig nem házasodnék. Próbáltam egy fiúval, tényleg nagyon rendes volt már akkor benne lett volna, hogy gyereket vallaljunk, pár hónapig voltunk együtt. De szakítottam vele, mert semmilyen érzelem nem alakult ki iránta. Egy ördögi kör ez nekem. Nem tudok olyannal együtt élni akihez nem vonzódok.
2016. aug. 22. 11:43
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

A jó öreg alfa és béta hímek esete. Az alfa nem fog elköteleződni, mert nincs rá szüksége, viszont értük csorgatják a nők a nyálukat. A béta pont az ellenkezője, ő az ideális családapa, aki dupla műszakban megszakad, hogy a családjának előteremtse a pénzt. Nem ritkán úgy, hogy az asszonyka egy alfától szüli a gyereket, majd a béta fogja felnevelni. De ez inkább a középkorúaknál van, amikor már a nők veszítenek a szépségükből, és ketyeg az óra.

Szimplán biológia: a legerősebb, legéletrevalóbb egyed (alfa hím) szétszórja a génjeit, míg a béta jóval kisebb esetben jut szerephez egy adott nőnél.

Bár kiemelkedtünk az állatvilágból, bizonyos dolgokat ezidáig nem vetkőztünk le, több szempontból még mindig állatok vagyunk.

Jöhetnek a mínuszok:)

2016. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!