Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van az, hogy a szép nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a szép nők is kevésbé jóképű, átlagos férfiakkal házasodnak?

Figyelt kérdés
Ahogy elnézem az embereket, férjeket, azt utcán vagy az interneten, csupa átlagos férfi, nem kimondottan jóképűek. A tényleg helyes férfiak nem házasodnak, megelégednek azzal, ha csak szexkapcsolataik vannak? Miért vagytok ilyenek?

2016. aug. 21. 22:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Pozitívat adtam :-)
2016. aug. 22. 19:36
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a szépség relatív ezt nagyon nehéz megmondani. Nekem a férjem első pillanattól a legjobb pasi volt akit valaha ismertem. Tudod a szaglás meg a hormonok stb.


De a nővéremnek nem tetszik. Nekem meg az ő pasija nem tetszik. És így tovább. Így aztán nehéz megállapítani hogy ki az átlagos és ki a jó pasi. Nekem pl nem jönnek be a kigyúrt szőkék. Van aki a mackós pasikra bukik. Van akinek nem is jó pasi aki nem 190 magas. Stb.

2016. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
81%

kedves kérdező, hadd tippeljek: késő huszas-korai harmincas éveidben jársz, és már legalább 10 (vagy több) partnered volt hosszabb-rövidebb időre, köztük legalább egy 10pont közeli jópasi. Ő a mérce, aki szakított veled vagy megcsalt téged, vagy csak egyszer megdugott egy éjszaka. amióta vele voltál, ő a mérce, akinél nem akarod lejjebb adni. igaz? eltaláltam?


sajnos, ha le akarsz szállni a fäszkörhintáról (érdemes rákeresni a cock carousel kifejezésre, ha tudsz angolul) akkor muszáj lejjebb adnod. a jópasikat az idősodő nők (30-35 fölött egyre inkább annak számítasz) egyre kevésbé érdeklik, tartós kapcsolatra meg egyáltalán nem. Ők megkapják a huszonéves friss húst deresedő halántékkal is.


ez a nagy büdös igazság. gondolkodj el ezen...

2016. aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!