Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Látnátok megoldást a házasságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látnátok megoldást a házasságotokban ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Végső elkeseredésemben lenne szükségem kívülàllóak véleményére,bàr,ha reisan akarom leírni a történetet,akkor hosszú lesz.A hàzasságom alap problémája én vagyon,a túlzott szentimentalizmusom.A lényeg,hogy nàlam nem működik a szex szerelem nélkül,szeretem a férjem,de semmi szexuàlis vàgyat nem érzek irànta.Kb 2 éve kezdődött ellaposodni az érzelmi rész,àlandóan ràgtam a fejét,hogy megvàltozott,ő màr nem az,aki régen volt.Elkezdte csak a pénz érdekelni,baràtai eltűntek,neki alapból nincs senkije,apja elhagyta,anyja meghalt.Végtelen sajnàlatot érzek irànta...

Krízisünk közepette mondta kimegy külföldre,nem tudja mikor jön haza.Alig beszéltünk,találkoztunk,mondhatni szüneteltünk.Beleszerettem màsba,de azr lezàrtam?mert legszivesebben szemen köptem volna magam emiatt.Mikor visszajött a férjem,szàmtalanszor mondtam,hogy nem akarom ezt tovàbb,de marasztalt,mert ő még szeret és minden a régi lesz.Màsoktól hallottam ,hogy nagyképűnek nevezték miutàn visszajött,mondom kizàrt,de megtapasztaltam.Olyan lettem,mint egy hàzvezetőnő,megint beszéltünk erről és belàtta hazahozza a stresszt a munkahelyéről és tudatàban sem volt,hogy tőlem vàr el mindent,legyek a baràtja,a felesége,az anyja,a lelki szemetese,egyszóval minden szerepet én töltsek be.De a szex nem megy ,holott szerelmesen szex terén akàr fejre is àllok,bevàlalós vagyok,de a férjemnél konkrétan csak az ölelésre vàgyom,puszira.És elsősorban az lenne a kérdésem,neki mi lehetne a legjobb.Annyira sajnàlom őt,ha szétmegyünk,tényleg senkije nem marad,szörnyű gyerekkora volt,most 38 éves,nincs gyerek sem.Hibàs vagyok,mert aljalmatlan vagyok a hàzasságra,úgy érzem.Ő egész nap dolgozik,lehet ideje sem lenne újból ismerkedni,de viszont ez sem megoldás,mert rombolom a férfiasságàt,azzal,hogy nem kivànom őt.De ha kérdezem tőle,neki mi lenne a legjobb,akkor azt mondja,csak maradjak vele.Ti mitévők lennétek ebben a helyzetben?

Bocsànat,hogy hosszú lett.



2016. szept. 14. 21:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szereted, de csak mint barátot. Ha szerelmes lennél, a szex is kellene. Szánalomból ne legyél vele, találhat olyan lányt, aki tényleg szereti, szerelemmel.
2016. szept. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Kapcsolatfüggők vagytok mindketten. Egyikőtök sem boldog, nyilván ő sem, mert nem kapja meg, amit egy normális kapcsolatban megkapna, ráadásul nyilván neked is szükséged lenne a szexre. Borzalmas volt olvasni, hogy azt mondta, maradj vele. Fél, hogy egyedül marad.


Elárulom, én is egyedül maradtam és majd' belepusztulok, de amit nem érdemes folytatni, azt abba kell hagyni.

2016. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen,de ő engem szeret,és mikor felvetettem a vàlàst,akkor azt mondta cserben hagyom,én is elhagyom őt.Ez pàr perce is megtörtént és ismét megsajnàltam,feküdt és àtöleltem,làtta,hogy sírok,de nem reagàlt semmit.Nagyon erős kötelék köztünk a múltunk,őt is bàntalmazta az apja,engem meg plàne.Ő olyan,mintha a másik felem lenne,nem tudnànk egymàs nélkül élni.Próbàlkoztam azzal,hogy oké menjünk szét,de maradjunk kontaktusban,meglátogatom,beszélünk,néha megis főzök neki,de ezzel megsértettem az egójàt... :(
2016. szept. 14. 21:28
 4/16 A kérdező kommentje:
Kapcsolatfüggőnek nem mondanàm magam,baràtfüggőnek igen.Külföldről jöttem ide és a munkàmból adódóan is,rengeteg ismerősöm,baràtom lett.A férjemnek is sok VOLT,de ahogy megismerkedtünk,leépítette teljesen a baràti körét.Volt màr egyszer hàzas is,de a felesége lelépett.
2016. szept. 14. 22:24
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia! elsők vagytok egymásnak, legalábbis a férjednek te vagy az első nő?

Igazából nem veled van a probléma, a férjed neférfi, legalábbis jelenleg nem.

Egy kapcsolat vagy építésből vagy leépítésről szól.Ti egymást építitek le, főleg a férjen te álltalad, amiben nem vagy hibás.

Sajnálom,nehéz lesz jól dönteni. Én a helyedben a kisebbik szart választanám.

Képzeld el az élte 5-20-30 év múlva. Mit látsz?

Sok sikert!

2016. szept. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam, bocsi a sok helyesírási hibákért, már este van...

F/30

2016. szept. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Fish1 ***** válasza:
100%

Beszéltél vele egy csomószor, kérted hogy hozzátok rendbe a dolgot, de a leírtak szerint többször is süket fülekre talált, csak az igérgetés van, de más nincs. Egy kapcsolathoz és a rendbehozatalhoz is 2 ember kell, egyedül nem vagy elég ehhez, mint te is látod.

Ez esetben fognám magam és véget vetnék a dolognak, mert ennek nincs értelme, hogy boldogtalanul vergődtök egymás mellett.

Az, hogy azzal jön, hogy "persze mert te is elhagyod", csak érzelmi zsarolás, aminek be is dőlsz, mert 1-2 ilyen mondat hatására már nem tudod otthagyni. Nézz magadba: mi értelme ennek? Sajnálatból vele maradni ostobaság lenne. OK, hogy tré élete volt, de ez nem jelenti azt, hogy továbbra is az lesz, főleg ha megtalálja a boldogságot más mellett később.

Az, hogy a krízis közepén a megoldás helyett lelépett külföldre, gyávaságot és menekülést sejtet, ahelyett, hogy a megoldásra törekedett volna ő is. Így csak az időt húzta, és húzza is addig, ameddig hagyod magad befolyásolni az érzelmi zsarolásai által.

Komolyan így akarod leélni az egész életed?

2016. szept. 15. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

Miert ne lehetne egy eros hazassag alapja a baratsag?

Ebben a tulszexelt vilagban a baratsag sokkal tobbet er a tartosabb.

Talan ha ujra randiznatok bekeszeretnel ujra

2016. szept. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam,hogy szerettel sokra fogunk menni,de nálam nincs szex szerelem nélkül.:(
2016. szept. 15. 19:39
 10/16 fru_ ***** válasza:

Sajnálom, de nem fog ez menni.

Ő most 38, te is 30+ lehetsz... szóval még 30 év szex nélkül?

Szép, hogy szereted, szép, hogy félted, de ez nem házasság. Nem normális az élete, hogy se barátja, se senki, haver, sporttárs... neked is sok lesz az.

2016. szept. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!