Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ilyen helyzetben van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben van még remény a házasság megmentésére? /Nem tervezett baba. /

Figyelt kérdés

Már van 3 gyermekünk én pedig terhes lettem. A férjem meg sem fontolta, hogy megtartsuk, én viszont meg szeretném tartani. A férjem kijelentette, hogy vagy abortusz vagy válás és elköltözött a testvéreihez, hogy "gondolkodni hagyjon".

Fogalmam sincs, hogyan beszélhetnénk ezt meg. Van egyáltalán kiút ebből a helyzetből?


2015. aug. 31. 14:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
miért lettél terhes?
2015. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%

hogy védekeztetek?

az ultimátuma nem tetszene de ha egyedül nem tudsz majd 4 gyereket ellátni, akkor muszáj leszel elvetetni

2015. aug. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Missi_Key ***** válasza:

Csak érzelmeskedés miatt akarod megtartani, vagy dolgozol olyan jó helyen hogy a férjed túlórái nélkül is etesd?


Hogy ill. Ki védekezett?

2015. aug. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Hormonos spirálom van.


Nem az anyagiakra vagyok kíváncsi, azt eddig is én oldottam meg. Inkább az érdekelne, hogy van-e még remény vagy mindenképp válás lesz.

2015. aug. 31. 14:18
 5/24 anonim ***** válasza:
91%

Ennyi infóból, háttérkörülmények ismerete nélkül erre nem lehet válaszolni.


Nyilván nem a Marsra ment, próbálj meg beszélni vele, próbáld meg az érveidről meggyőzni stb.

2015. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nem veszi fel a telefont sem.

Az egyik testvérével beszéltem, szerinte már az első gyerek se kellett volna és reméli, hogy válunk és ő visszakapja a testvérét...

2015. aug. 31. 14:32
 7/24 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk is 3 gyerekünk van, nem tervezünk többet. Ha mègis terhes lennék valahogy, bízom benne, hogy meg tudnánk beszélni. A te helyzetedben, én azt nem tudnám megbocsájtani, hogy nem hajlandó megbeszélni, kompromisszumot kötni, és így sz.rban hagy egy ilyen nehéz döntés meghozatalában. Nálam ezért nagyon elvágná magát. Valószínűleg válás lenne a vége. Azután meg, amit a testvére mondott, meg pláne. De én úgy látom, hogy nálatok is csak te akarnád menteni ezt a házasságot, ő már döntött.
2015. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ez így sakk-matt.
2015. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
nem dolgozik?
2015. aug. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%
Kiderült milyen is a férjed valójában.A gyereket elvetetném,őt meg kidobnám és elválnék.
2015. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!