Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem szeret mar a ferjem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret mar a ferjem. Tehetek barmit is, hogy ujra szeressen? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
5 evet voltunk egyutt, van ket gyerekunk. Rengeteget veszekedtunk, sokszor hazudtam neki mert jobbnak akartam tunni... Nem dolgoztam, ha igen,hamar otthagytam a munkat. A gyerekekkel sem foglalkoztam. Elhagyott.visszakoltozott az anyukajahoz. Sok konyorges utan eselyt adott hogy rendbetegyuk a kapcsolatunkat... 3 napot. Aztan meg azt mondta hagyjuk abba, mert mar nem szeret, nem akar nem tud hinni bennem es a kapcsolatunkban. Boldog akar lenni,velem nem tud, nem vonzom mar. Kivanni meg kivan, de az sem a regi... Szeretne megismerni egy not, akivel boldog lehet, de meg nem bukkant fel ilyen a lathataron. En imadom, es szeretnem hogy ujra egy csalad legyunk. Mit tegyek? Szerintetek ha megvaltozom lesz ra eselyem? Hogyan lehet egy ferfi szerelmet ujra visszaszerezni?
2016. okt. 9. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha a bíróság ilyen esetben is a nőnek ítélné a gyerekeket, az gusztustalan lenne. A férjed alkalmasabb szülő. És jól teszi, hogy másik nőt akar keresni. Olyat, aki alkalmas feleségnek és anyának is. Nemcsak az ágyban felel meg. Nem lenne akkora baj, hogy nem dolgozol, ha legalább a családot ellátnád.
2016. okt. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Na szóval, rengeteget hazudtál neki, nem foglalkoztál a gyerekekkel nő létedre, és még dolgozni sem voltál hajlandó. És még ezek után neked sír a szád? Tudod, mélységesen megvetem az ilyen nőket, mint te. Ezt jól elcseszted.


21/N

2016. okt. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Ez a hajó már elment. Törődj bele!
2016. okt. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azert erdemes megvaltoznod, hogy talalj magad melle egy masik normalis pasit.


Tanulj a hibaidbol, es valtozz meg. Erre csak nagyon kevesen kepesek.

2016. okt. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az alapján, amit őszintén leírtál, szerintem te is érted, megértheted, hogy miért nem tudja elképzelni melletted az életét a továbbiakban.


Miért nem dolgozol, és miért nem foglalkozol a gyerekkel, főleg így, hogy időd is bőven lenne rájuk és a háztartásra?


Írod, hogy rengeteget veszekedtetek, tehát nyilván nem váratlanul ért, hogy előbb-utóbb betelik nála a pohár.


Miért nem voltál hajlandó változni, változtatni, ha valóban fontos neked a férjed és a családod?

2016. okt. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy van még férfi, aki normális értékekkel bír! Kérdező, szerintem hagyjad, hadd menjen!
2016. okt. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem dolgoztál,nem foglalkoztál a gyerekkel,akkor mit csináltál?!
2016. okt. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

legalább belátod a saját hibáid. ez mindenképp pozitív, a következő kapcsolatodban nagy hasznát veszed mzdajd.

mindenképp próbálj változtatni magadon és a hozzállásodon.

kezdj el dolgozni és próbáld nem ott hagyni. ha nagyon nem tetszik,akkor munka mellett tanulj ki valami szakmát amit később szívesen végeznél. de hangsúlyozom munka mellett. muszáj dolgozni, valamiből meg kell élni.

a gyerekiddel meg próbálj foglalkozni. nyilván az apának fogják ítélni, de próbáld rendbe hozni és anyaként viselkedni.

a pasi meg elúszott hajó, de szerintem meg lehet érteni. adott ő már elég esélyt.

próbálj megváltozni jó irányba. ne a férfi miatt hanem a gyerekeid és magad miatt.

2016. okt. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

ez off lesz:

Érdekes, ha arról lenne szó, hogy az apa nem foglalkozik a gyerekekkel, már rég ne lenne szaggatva a feje. Mi az hogy próbáljon meg velük foglalkozni? A gyerekeiről van szó, könyörgöm! vagy ha nem kellenek neki, akkor mondjon le róluk. Nehogy már a nyúl vigye a puskát!

2016. okt. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is kamu kérdés, az biztos, hogy nem a feleség írta ki!
2016. okt. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!