Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lányok, hogyan kényszerítettét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan kényszerítettétek bele a pasit a házasságba?

Figyelt kérdés

Mert azért lássuk be sok olyan pár van, ahol a pasi nem nagoyn kell a nőknek, de a nő meg családot szeretne meg egy pasit aki bele teszi a munkát annak érdekében, hogy mindez megvalósulhasson.


És szegény pasi van a nővel, hogy legyen nője, de a nőt meg sokkal inkább érdekli, hogy gyereket szüljön.


És belehajszolja a pasit a házasságba és a családfenntartói szerepbe.


2016. okt. 9. 22:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
Isten ments, hogy én valaha is férjhez menjek! Nemhogy kényszerítsek rá valakit.
2016. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy papucsot lehet "belekényszeríteni" úgymond és azt nem is nehéz.Mi kapcsolatunk elején beszéltünk a házasságról,de csak arról ki hogyan vélekedik róla. Azt mondtuk,ha minden ok kb 1-2 év együttélés után jöhet. És így is lett...Nem azért mert csak én akartam volna.

28/N

2016. okt. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha te ismersz ilyen párokat, kérdezd meg tőlük. Szerencsére az én ismerőseim között nincsenek ilyen primitívek.
2016. okt. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

én nem igazán vagyok papucs alkat, mert nem bologatok mindenre, hanem inkább dünnyögök. És nagyon sok vita van belőle, mert kedves sem vagyok.


Pl most egész hétvégém arra ment el, hogy keritést csináltunk az apjáékkal a csajnál a társasház elé.


És nem mondhattam azt, hogy én egész hétvégén állást akarok keresni.


Persze az is probléma, hogy nem veszek ajándékokat. Meg kicsinyes vagyok.


Persze hogy jobb állásom legyen az nem fontos.


Mert akkor véltelneül még függetlenebb lennék?:O

2016. okt. 9. 22:47
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa, hogy innen fúj a szél!

Akkor meséld el te, hogy téged mivel tudnak erre rákényszeríteni. ;)

2016. okt. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Jól főzök és aktív vagyok az ágyban. Ja várj, nem, ez nem kényszer. Akkor nem tudom, szerintem teljes egészében önszántából kért meg. Bizonyára sok olyan pár van, mint akiket leírtál, esetükben szerintem a kényszerítő erő az a kényszerválasztás: vagy összeházasodnak és gyerekeket vállalnak, vagy vége a kapcsolatuknak. Nálunk őszintén szólva egyikünknek sem volt sietős, két éve voltunk együtt, amikor megkért, szóval még csak azt sem mondhatnám, hogy bármilyen plusz nyomás nehezedett volna bármelyikünkre is (ugye, akik már együtt vannak pár éve, azoknál a rokonság/barátok néha felteszik a kérdést, hogy mégis mikor...?), a kapcsolatunk elején megbeszéltük, hogy szeretnénk majd esküvőt, családot, de úgy ennyiben maradt a dolog, nem erőltettem én sem, néha beszéltünk róla, de nem volt különösebb kényszerítés.


Akármilyen hihetetlen is, de vannak férfiak, akik ugyanúgy vágynak a házasságra és gyerekekre, mint a nők.

2016. okt. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

az én barátnőm nem jó az ágyban. Sajnos be is vallja.


Én voltam már jópár lánnyal és bátorkodom azt mondani, hogy nem vagyok béna.


De ez a mostani lány meg egyenesen visszahúz... :(


pl tegnap térdelek neki az ágyon h szopjon, aztán elkezdi nekem, hogy ne feszítsek már ott, nem vagyok én görög isten....


Más lányok meg ilyen helyzetben kb. felakadt szemmel szoptak volna :(


Bocsánat a nyers megfogalmazásért, de ez az igazság :(

2016. okt. 9. 22:55
 8/29 anonim ***** válasza:
48%

Pl tegnaptérdelek neki az ágyon h szopjon, aztán elkezdi nekem, hogy ne feszítsek már ott, nem vagyok én görög isten...."


:D Huh ezen jót röhögtem. :D Tudom nem vicces de elképzeltem milyen hüyén jött ki a dolog.

Csoda nem lankadtàl le. :D

2016. okt. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

hát nagyon nem esett jól, de meg is mondtam...


ez a lány olyan, hogy egyszer mondtam neki hogy azt csinál velem, amit akar....aztán kb megmondta, hogy őőőőőő őőő nem tudja mit csináljon...


26 ÉVESEN!!!!!


ugyhogy minden szex kb olyan mintha gyerekcsinálásra főpróbáznánk...


még szerencse, hogy eddig nem jegyezte meg, hogy miért nem élvezek belé...(hüvelygyűrűs a téma)

2016. okt. 9. 23:02
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Te még egyutt vagy vele?!

Egyertelmuen nem passzoltok szexualis téren.

Ebbol kesobb meg nagyobb "bajok" lesznek. De ti tudjátok.

2016. okt. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!