Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elválnátok ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Elválnátok ha a férjetek új hobbijától a falra másznátok az idegtől? Amikor összeházasodtuk még nyoma nem volt ennek ez teljesen új hóbort. Nem lehet vele megbeszélni annyira ragaszkodik ehhez. Mindig azt mondja hogy mióta kipróbálta tudja ez a neki való teljesen kikapcsolja boldoggá teszi és ne fosszam meg ettől az érzéstől. Vitorlázásról van szó. Be akar majd íratkozni tanfolyamra is. Én nagyon féltem és tiszta ideg vagyok hogy majd valami baja lesz. Ő meg azzal jön hogy nem így kellene hozzáállnom mert ha beül az autójába reggel az is ugyanúgy kockázatos rengeteg közúti baleset van. Szóval hajthatatlan a vitorlázást illetően. Igazából nem is akarom megfosztani ha ez teszi boldoggá csak iszonyatosan féltem. Mit tegyek? Ti mit tennétek?
2016. okt. 22. 20:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Jóban-rosszban, egészségben-betegségben.

Azért egy hobbi nem pont az a kategória, mintha mondjuk veszélyeztetné a testi épségedet.

2016. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem valnek el, ha szeretem es viszonozza is.

Ha hirtelen jott a hobort, jo esellyel hamarosan el is mulik.

Ha megsem, es teljesen elhanyagol emiatt, es megbeszelni sem lehet vele, hogy talaljon aranykozeputat, akkor mar megfontolnam.

De addig inkabb tamogasd, vegyel neki galleros polot, biztos orulne egy ilyen jelkepes aprosagnak.

2016. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem az enyémet féltem. Én nem megyek vele vitorlázni az biztos mert engem nem vonz. Őt féltem hogy baja lesz. 40 éves sose csinált ilyet most akar tanfolyamra menni. Balatonra akar majd járni néha vitorlázni.
2016. okt. 22. 20:44
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Válni? Azért, mert van egy új hobbija? Komoly alapokon nyugvó házasságod lehet, ha emiatt válni akarsz.
2016. okt. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenben jól megértjük egymást, közös céljaink vannak, nagyon jó férj stb. De ez az új hóbort teljesen kiakaszt. Nem értitek? Attól félek hogy baja lesz. Nem akarok rettegésben élni és ő ezt rendszeresen akarja csinálni. Nyáron ebből volt az összes veszekedésünk. Előtte nem veszekedtünk 9 éve vagyunk együtt. De úgy érzem ez lassan megmérgezi a kapcsolatunkat.
2016. okt. 22. 20:50
 6/22 anonim ***** válasza:

Masodik valaszolo vagyok.


Felnott ferfirol van szo, biztos tud magara vigyazni.

Nezd a jo oldalait a dolognak:

- nem tuzolto vagy ilyesmi a munkaja (merem feltetelezni)

- ha szereti az uj hobbijat, boldog lesz

- a Balatonon vitorlazik, nem oceanon

- egyszer menj vele, szerintem kozelebb hoz egymashoz titeket es te is megnyugszol, hogy biztosan iranyitja a vitorlast


Egyebkent az en parom rendszeres jet-skizik es ugral sziklakrol vizparton, meg beuszik olyan messze ahova en mar nem merek (pedig imadok buvarkodni!) es ilyenkor elmondom, hogy azert esszel es vigyazzon magara, es tartom magam a hisztitol, hadd erezze jol magat, kulonben sem az anyukaja vagyok, hanem a tarsa.

(Jez-skizni meg ugralni en is szeretek, de o nagyon vakmero, ugyhogy ha moge ulok fel, a parton ugralok utana az adrenalintol.)


Probalj megnyugodni kerlek. Rosszul fog elsulni, ha meg akarod gatolni.


Van kozos gyermeketek?

2016. okt. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha elválnátok, attól még ugyanúgy eshetne baja.

Szerintem itt valami más lehet a háttérben, te pedig kibúvót keresel.

2016. okt. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Érti mindeki hogy félted. Kb úgy viselkedsz mint egy óvodás a macijával kapcsolatban. Mi baja lehetne a Balatonon? Nyílván tud úszni ha nem akkor majd megtanul. Szerintem ez nem olyan veszélyes hobbi. Ennél már tényleg veszélyesebb az ha kocsiba ül. Ott akár figyel akár nem még lehet baj más figyelmetlenségéből. Megérteném ha rendőr lenne vagy tűzoltó vagy nagyon magasban dolgozna de ez nem igazán olyan dolog hogy a falra mászhassak tőle. És nem emiatt nem válnék el.
2016. okt. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok köszönöm. Próbálok lenyugodni. Nincs a háttérben más tényleg, csak az hogy nagyon féltem, tudom akkor is lehet baja ha elválok csak legalább nem tudok róla akkor (strucc politika). Nem bírnám ki ha valami baja lenne nagyon szeretem. Ő is ilyen aggódós miattam amúgy. De nekem nincsenek veszélyes hobbijaim. :)
2016. okt. 22. 22:01
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha ezért válnál akkor nem érdemled meg az illetőt!
2016. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!