Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elválnátok ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Elválnátok ha a férjetek új hobbijától a falra másznátok az idegtől? Amikor összeházasodtuk még nyoma nem volt ennek ez teljesen új hóbort. Nem lehet vele megbeszélni annyira ragaszkodik ehhez. Mindig azt mondja hogy mióta kipróbálta tudja ez a neki való teljesen kikapcsolja boldoggá teszi és ne fosszam meg ettől az érzéstől. Vitorlázásról van szó. Be akar majd íratkozni tanfolyamra is. Én nagyon féltem és tiszta ideg vagyok hogy majd valami baja lesz. Ő meg azzal jön hogy nem így kellene hozzáállnom mert ha beül az autójába reggel az is ugyanúgy kockázatos rengeteg közúti baleset van. Szóval hajthatatlan a vitorlázást illetően. Igazából nem is akarom megfosztani ha ez teszi boldoggá csak iszonyatosan féltem. Mit tegyek? Ti mit tennétek?
2016. okt. 22. 20:34
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Jó ezt csak hirtelen felindultságból írtam bár átfutott az agyamon. De most vár rám így meg egy csomó idegeskedés nem tudom mi lesz a vége.
2016. okt. 22. 22:17
 12/22 anonim ***** válasza:
38%

Tiszta gyerek vagy...

Vizen kevésbé veszélyes... Ennyiből ne üljünk autóba, ne motorozz, ne biciklizz stb...-.-

Ezért szakítani gyenge duma...tuti van valami más is! Vagy fájna az a pénz amit beleölne hobbijába?

Ha már megdolgozik (gondolom én) a pénzéért had élje ki a hobbiját.


Mondok pl-t egyik nap hallom a ház mellőli saroktól egy hatalmas koccanást! Autós elgázolt egy gyalogost keresztbe fordúlva, jött is a mentő.

Az emberek elfelejtik, hogy a veszély ott van mindenhol s vele együtt a halál is.


Abba is belehalhat az ember ha leforrázza magát s a teste fájdalmába sokkot kap.


Zárjad be egy üres gumiszobába XD

23-N

2016. okt. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Igen tisztában vagyok azzal hogy minden veszéllyes jár az életben. De miért kell keresni a plusz veszélyt?
2016. okt. 22. 22:29
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Atya ég, vegyél be egy nyugtatót. Ha hegyet mászni akarna vagy sárkányrepülőzni esetleg ejtőernyőzni akkor megérteném, hogy így ki vagy akadva. Nekem sem kéne olyan pasi akit ennyire adrenalinfüggő és ilyen extrém sportokhoz vonzódik. De vitorlázni a Balatonon ?:D ne viccelj már.
2016. okt. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Sok vitorlás baleset van a Balatonon.
2016. okt. 23. 00:53
 16/22 anonim ***** válasza:
Ez egy eleg ostoba valoindok lenne :D Nekem is van vitorlas ismerosom, pilota is es azokrol sok balesetet hallani (hobbirepulosokrol) megsem rettegek egesz nap emiatt, a parodnak nagy valoszinuseggel semmi baja nem lesz, nem olyan hu de gyakoriak az akarmilyen balesetek, akkor mar tenyleg retteghetnel minden nap ilyen alapon, hogy elutik az uton...
2016. okt. 23. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Lehetseges, hogy a kerdezo elvesztette korabban egy kozeli hozzatartozojat, vagy esetleg o maga volt mar eletveszelyes allapotban, vagy ahhoz kozel.

Nem kell egybol tamadni, attol fuggetlenul, hogy egy kicsit tulreagalta ezt a dolgot. :)

Beszelj a ferjeddel, hogy tamogatod, mert szereted, de nagyon vigyazzon magara!

2016. okt. 23. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo en 9 eves korom ota vitorlazom. Megmondom oszinten, a Balatonon az az elso, hogy megtanitjak, mikor kell azonnal kijonni a vizbol (zold viz, Tihany felett a "gerenda"nevu felhocsik megjelenese, stb..

).


Masreszt olyan ember be sem iratkozhat tanfolyamra, aki nem igazolja papirral, hogy x metert barmilyen korulmenyek mozott le tud uszni. Es a tanfolyam szinte elso oraiban a vizimentest is meg kell tanulniuk.


Harmadreszt az sem mindegy, hogy milyen hajoval fog vitorlazni. Felnott emberkent nyilvan nem Optimisttel kezdi, de nem is hinnem hogy Laserrel (joval borulekonyabb). Szerintem kalozvitorlas lesz az, amiben egyreszt legalabb ketten vannak (vagyis ha barmi gond lesz, nem lesz egyedul). Kesobb megbeszelhetitek, hogy milyen hajoosztalyt valaszon hogy te is megnyugodj.


Vitorlasbalesetek a Balatonon szinte mindog felelotlensegbol erednek, vagy rossz hajokarbantartasbol. Mi is mentettunk mar ki Siofokon Almadibol odasodrodott holland lanyokat, akik valami lelekvesztot bereltek ki (ez meg a 90-es evek eleje volt) es a viharjelzes ellenere kimentek vitorlazni, na ott volt para de fel is jelentettuk a kolcsonzost.


Korrekt vitorlasiskola eseteben ilyen gond nem lehet szerintem.


De erre mondok egy peldat : en lovagolok, tobbszor ert mar baleset. Ennek ellenere a ferjemmel, aki felt, megbeszeltuk, hogy a dijugratas helyett atterek a dijlovaglasra, az kevesbe rizikos. Es igy rendben is vagyunk, a hobbim marad, de nem izgulja senki agyon magat...

2016. okt. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nézz statisztikát közuti balesetekre, meg vitorlásokra, "csodálkozni fogsz, hogy a férjed még él". Nyugi, nem olyqn veszélyes mint autózni.
2016. okt. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
De csak azért mert jóval többen autóznak mint vitorláznak. Ezért rosszabb a statisztika
2016. okt. 23. 15:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!