Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt már olyan, hogy 27-28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy 27-28 évesen házasodhattál volna, de inkább hagytad uszni azt a kapcsolatot, aztán utána meg már egyedül maradtál végleg?

Figyelt kérdés

Mert mondjuk 27-28 évesen még ott tartottál, mint egy 23 éves...aztán választhattál volna, hogy belemész a házasságba és majd önmagad durva elnyomása árán majd "megjavulsz" felnősz...


De nem hagytad, aztán utána meg már pusztán a korod miatt már mindenki kivénhedtnek kezelt és a kutyának sem kellettél?


Pedig nekem azt mondták, hogy nem baj, nem vagyok lemaradva semmiről...ahaaaa....csak az a baj, hogy ha 30 éves leszek, akkor ugy is fognak kezelni, nem pedig 26-nak, ami kb annyi idősen leszek.


A lemaradást a hülye neveltetésem és a gyér külsöm miatt szedtem össze. És közrejátszott még a depresszióra való hajlam.


2016. nov. 8. 08:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Már megint te vagy?
2016. nov. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Igen, mikor 29 éves voltam, az udvarlóm megkérte a kezemet az első találkozásunk 3. évfordulóján, de én bizonytalan voltam a kapcsolatot illetően, és elutasítottam. Később talán lett volna lehetőségünk újrakezdeni, de őt sajnos egy postakocsitámadás során megölték az indiánok, én meg egyedül maradtam a farmon idős édesapámmal, majd az ő halála után beköltöztem Dodge City-be, de akkor meg már túl idős voltam, így maradtam egyedül végleg, egészen az 1885-ben bekövetkező halálomig.


Az ezt követő életeim során már minden rendbem volt párkapcsolat terén, bár nem tartott mindegyik életem sokáig. A második világháborúban sajnos bombatámadás érte a házunkat, utána meg volt hogy éhenhaltam Etiópiában. Hogy most mi lesz, azt még nem tudom.

2016. nov. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A keresztanyám. Fiatalon, 30 alatt két házassági ajánlatot is kapott. Szándékosan nevezem így, mert elég fura kapcsolatok voltak.. Hiába csak 60 éves, neki ez a két ajánlat olyan volt, mintha 150-200 évvel ezelőtt élt volna. Ismerték egymást a két férfival, udvaroltak neki, aztán megkérték a kezét anélkül, hogy együtt éltek volna, vagy akár csak egy csók is elcsattant volna.


Ez kb 23 és 26 évesen történt. Ő viszont karrierista volt, irányíthatatlan, és egyszerűen nem akart "behódolni", másokkal törődni.

Így most 60 éves és nincsen senkije. Egyke, az édesanyja pár éve meghalt és egyedül van.


Ilyen szerintem már manapság egyáltalán nincs, mert azért az emberek nem azonnal kapják a házassági ajánlatot, anélkül, hogy jobban ismernék egymást.

2016. nov. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem. Én már kb 20 éves koromtól gyakorlási időszaknak tekintettem a következő 10 évemet arra, hogy tudjak majd bánni a nőkkel, amikor 30-35 évesen családot akarok alapítani.


Voltak házasság előtt kapcsolataim (a leghosszabb 2,5 év) és jó sok szexpartnerem. 31 évesen vettem el egy 24 éves lányt és köszönjük jól megvagyunk eddig egy kisfiúval.


Mondjuk kérdés hogy te férfi vagy nő vagy-e, mert nagyon nem mindegy.

33/F

2016. nov. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

fiu vagyok, és hát én is ugy gondolom, hogy 30pár évesen lenne jo nekem házasodni egy sokkal fiatalabb nővel.


Mert jelenleg egy velem egyidős 27 éves barátnőm van és rángatna bele a családállitásba....csak mert neki ketyeg az óra.

2016. nov. 8. 12:53
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem unod még? Már baromi unalmas vagy. Bizonyos időközönként felteszed ezt a kérdést. Nyávogó lúzer vagy. Mond meg a csajnak, hogy keressen értelmesebb párt, mert veled nem megy semmire. Bár neki se sok esze lehet ha még veled van. Fogadjunk az ez alatti kérdést is te írtad. Annyira szánalmas hogy állandóan a csajod fikázod, de jobbat nem tudsz összeszedni. Vajon miért?
2016. nov. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szakíts és szedj össze egy fiatalabbat.
2016. nov. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

5:

A 7-es jól mondta. Ha te még nem akarsz, ő meg igen, akkor hagyjátok egymást. Máshol tartotok mindketten az életben és így valamelyikőtöknek szar lesz majd később.


Hozzád 27 évesen durván egy 20-25 éves lány illene.

2016. nov. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem volt. Aki akar és tesz érte, az talàl pàrt. 20 évesen voltam menyasszony de azzal a férfival aki akkor megkért pàr hónappal később szakítottam.

Nem maradtam egyedül. 24 évesen talàltam milliószor jobbat. 25 voltam mikor össze is hàzasodtunk.:))


Amúgy inkàbb örökre egyedül maradnék, mint egy olyan kapcsolat valakivel, akivel nem vagyok boldog, mert nem ő az igazi. Nem vagyok az az igénytelen megalkuvó típus.

2016. nov. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

jaj hagyjuk már :D


Ha hímnemű lennél és gyér külsejű akkor nem igazán menne ez a fajta sikeresség...


nem te vagy sikeres, hanem neked sokkal könnyebb, mert nő vagy

2016. nov. 13. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!