Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek ha megtudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha megtudnátok hogy a feleségeteknek két abortusza volt?

Figyelt kérdés
Az előző kapcsolatában,de nem az akkori párjától esett teherbe.

2016. nov. 25. 16:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%
Az abortusz számomra itt részletkérdés lenne. Aki kées volt megcsalni az exét, az engem is meg fog.
2016. nov. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
48%
Innék egy sört.
2016. nov. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%

Aki szexel, annál előfordulhat. Gondolom, nem azért akart teherbe esni, hogy legyen abortusza.

Mit tennék? Nincs még túl rajta lelkileg, sokat beszélgetnék vele. Túl van, akkor nem hoznám szóba, ha ő nem akar róla beszélni.

2016. nov. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%
Nem ítélem el azt, akinek abortusza volt, mert nem tudjuk a körülményeket. Az, hogy kettő is, az már elég érdekes, mert az elsőből tanulhatott volna. Elég nagy lelki teher lehet ez egy nőnek, ha nekem lett volna egy, biztos hogy után tízezerszer jobban vigyázok. A legnagyobb probléma viszont az, hogy nem a párjától lett terhes...Nagyon gusztustalan dolognak tartom a megcsalást. (és teljesen mindegy, hogy miért történt, nem tudok olyat elképzelni, hogy valakinek oka legyen erre, mert ha valami nagyon nem jó akkor meg kell beszélni és változtatni, ha a másik nem hajlandó akkor sajnos szakítani kell). Szóval nem lennék együtt olyannal aki megcsalta valaha a párját. De azt hiszem valamit te is nagyon elrontottál, ha ez a nő a feleséged és ezek a dolgok csak most derülnek ki.
2016. nov. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%

Számomra az inkább érdekes, hogy a párjától (akivel feltehetően/remélhetőleg azért mégis csak többször feküdt le) nem, de a szeretőjétől meg teherbe esett. Ez elég sokat elmond a felelősségérzetéről és hogy mennyire képes előre gondolkodni.


Egyébként én is az abortuszt tartom kisebb problémának a felvázolt helyzetben. Sőt, egyébként ha nem a pasijától lett volna a gyerek, akkor még a meg-nem születettek szempontjából is jobban tette.

2016. nov. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
29%
attól függ miért. ha megerőszakolták, és amiatt lett terhes, akkor megértem, sőt egyet is értek, ha viszont csak "áhh most nincs kedvem gyereket nevelni", akkor azt mélyen elítélem...
2016. nov. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
csalódnék benne, hogy a feleségem és ezt eddig nem mondta el nekem.
2016. nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%

Az, hogy nem a párjától lett terhes, ugyebár csak akkor vehető biztosra, ha vele egyáltalán nem szexelt, csak a szeretőjével. Ha így volt, nagyon felelőtlen, az biztos.

Kérdés, hogy hogyan derült ki? Ő mondta el, vagy valahonnan megtudtad? Ha ő vallott színt, talán megváltozott azóta és becsülni kell, hogy megosztotta veled a sötét titkait, de ha elhallgatta és máshonnan tudtad meg, akkor elgondolkodnék, hogy bízzak-e benne a továbbiakban...? Másrészt kérdés, hogy akitől megtudtad, az mennyire hiteles forrás? Az igazat mindenképpen csak a feleséged tudja. Ha téged nyugtalanít ez a dolog, mindenképpen ülj le vele beszélni, biztosan tud valami magyarázatot... De azért véleményem szerint ez olyan dolog, amit meg kellett volna osszon veled még az elején, mert ha esetleg babát szeretnétek és emiatt nem lehet, az elég gáz veled szemben...

2016. nov. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
27%
Valamelyik előző hozzászólóval ellentétben engem meg pont az nem érdekelne, hogy megcsalta az előző párját. Ki nem szarja le, amíg engem nem csal meg. Ki tudja, hogy milyen volt az előző párja. Lehet, hogy egy barom volt, azért csalta. Az viszont zavarna, hogy eltitkolta, hogy volt abortusza. Szerintem ez azért van akkora kaliberű dolog, amit az ember a házasságig megoszt a másikkal.
2016. nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

#9

Ha barom a párja, akkor el kell hagyni és kész.... A megcsalás SOHA nem oké, soha nem lennék együtt olyannal, aki olyan gerinctelen, hogy képes erre. Ha köztünk lesz valami zűr, akkor is rohanni fog más ágyába egyből? Na ne...

2016. nov. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!