Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket mennyire zavarna, ha megtudnátok, hogy a barátnőtöknek/feleségeteknek van egy dildója?

Figyelt kérdés

Amióta abbahagytam a fogamzásgátló szedését, azóta nagyon megkergültem, másra sem tudok néha gondolni, csak a szexre. A párom nem mindig tudja tartani az iramot, ezért gondoltam, beszereznék egy műpéniszt, mert az eddig használt maszturbálási módszereimből már eléggé kiábrándultam, nem érnek semmit. Méretében hasonlót vennék, mint a barátomé, ezzel nem kellene, hogy probléma legyen.


Viszont nem tudom, hogyan reagálna rá. Korábban már beszéltünk a témáról (persze akkor még nem volt semmi vásárlási szándékom), de akkor meglehetősen negatívan állt hozzá a kérdéshez. Mintha sértené az önérzetét, vagy én nem tudom. Titkolózni meg nem tudok előtte, tehát idővel lehet, hogy magamtól mondanám el neki, ha már megvettem, vagy hogy szeretnék venni egy ilyet. De nem közös játszadozásra, hanem kizárólag saját használatra, tűzoltás kedvéért, hogy ne legyek egy követelőző hárpia, ha nem ugrik azonnal a kedvemre tenni ebben a kérdésben.


Férfiak, ti hogyan reagálnátok erre? Mit éreznétek? Zavarna a dolog? Megbántódnátok?


2015. szept. 14. 11:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Nekem kettő is van, mind a kettőt férfiaktól kaptam. Nem azért, mert én kértem, hanem mert őket izgatta. Szóval van ilyen férfi is, meg olyan is. Az egyiket izgatja, a másik ellenzi.
2015. szept. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
Mellettem nem lenne dildóra szükséged.
2015. szept. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%

A technológia mindig felül fogja múlni a gyenge, gyarló, véges erejű embert. Szóval hamarosan nem lesz szükséged férfiakra.


A robotechnológia meg fogja ezt oldani.

2015. szept. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha hazatérnék egy ilyennel az uram kitérne a hitéből:xDD


De poénnak lehet egyszer előadom:DD

2015. szept. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
annyira nem zavarna, főleg, ha előttem játszana a bnőm vele. :) ha vkinek ez kell, akkor használja, inkább, minthogy a fél várossal csaljon a hátam mögött.
2015. szept. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Hát, talán érthető, hogy bántja az önérzetét, hogy "nem tudja tartani veled a lépést", kevésnek érzi hozzád magát. Ha ebben valahogy sikerül megerősítened, meggyőzni, hogy nem így van, akkor elkerülheted, hogy rosszul essen neki.
2015. szept. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Engem zavarna. 32/F
2015. szept. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Megkérdezheted száz vagy akár ezer más férfi őszinte véleményét arról, hogy ők hogyan reagálnának erre, de fog ez bármit változtatni azon, hogy a te párod hogy viszonyul a kérdéshez, vagy mit érezne, ha közölnéd, hogy vettél magadnak egy szexuális segédeszközt?


Nem tudom, lehet, hogy én látom rosszul ezt a kérdést nő létemre, de ha már szóba került korábban ez a téma köztetek, és eleve tudod, hogy őt zavarná, bántaná az önérzetét, vagy alááshatná a szexuális önbizalmát, ha tudná, hogy nem mindig tud megfelelni a te elvárásaidnak, vagyis nem csupán a változatosság kedvéért használnál időnként egy dildót, vagy mert időnként esetleg huzamosabb ideig vagytok kénytelenek egymás társadását nélkülözni, hanem elsősorban azért, mert neked "nem elég", amit tőle kapsz, "nem tudja tartani az iramot" veled, akkor mégis mi lenne a célod vele, hogy ezt közlöd vele akár a vásárlás előtt, akár utána?


Nem éreznéd úgy, hogy ez egyfajta érzelmi játszma lenne vele szemben, hogy oké, elismerem, hogy "megkergültem", másra se tudok gondolni, mint a szexre, és persze vagyok annyira megértő, hogy elfogadom, hogy te, mint férfi nem mindig tudsz "ugrani és kedvemre tenni" ilyen téren, de azért érezd már magad kellőképpen sz@rul attól, hogy ezt ilyen formában közlöm, és az orrodra kötöm, hogy ilyenkor mivel és hogyan elégítem ki magamat?


Ez szerinted biztosan tisztességesebb dolog, mint titokban tartani, a privát szféra részének tekinteni, ugyanúgy, mint ahogy valószínűleg ő sem kötötte soha az orrodra, hogy milyen gyakran és hogyan maszturbál?

2015. szept. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
8-asnál a pont
2015. szept. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam erre, de biztos vagyok benne, hogy idővel rájönne, kiderülne, én szólnám el magam, akármi, mert nagyon nem vagyok jó az ilyen dolgokban, ami a szívemen, az a számon, még ha fáj is.


És nem tenné-e a titkolózás, hazugság ténye rosszabbá a helyzetet? Azt most is tudja, hogy kicsit nagyobb étvágyam van, mint neki. Ha nem bízom benne eléggé, hogy megosszam vele, milyen megoldást találok ki erre a problémára, nem mondhatjuk-e, hogy jobban megbántom, mint különben? Az, hogy szoktam maszturbálni a távollétében köztudott tény, ez sem zavarja. Pedig tudja, hogy azért, mert ő kevesebbet akarja, mint én igénylem. Valamiért a pénisz formátum tényével van problémája. Csak nem értem, miért. És ezt próbálom megérteni valahogy, több férfi véleményét kikérdezve, hátha.

2015. szept. 14. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!