Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ismersz olyat akinek a házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismersz olyat akinek a házassága (vagy párkapcsolata) alatt mástól született gyereke?

Figyelt kérdés
Válás lett a vége vagy ennek ellenére együtt maradtak?
2016. dec. 14. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Igen, a szomszédunknál ez történt.

Együtt maradtak, fel is nevelte a kakukkfiókát, de szerintem kicsit ráment az agyára a férfinak.

Egyébként nem is olyan ritka, nem egy helyen olvastam, hogy minden 5. gyerek az itt Európában és pont ezért vannak külföldön nem egy országban betiltva az apasági vizsgálatok, pontosabban bírói engedély kell hozzá.

Azért ez röhej.

2016. dec. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt gondolná az ember, hogy ilyen helyzetben rögtön szakítás/válás következik be. De én is ismerek két olyan párt is akik ennek ellenére együtt maradtak. Mindkét esetnél a férfinak született gyereke másik nőtől és egy ideig titkolták is...
2016. dec. 14. 08:55
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Szar ügy az is, de gondolom nem ők nevelték, max gyerektartást fizettek.

Itt viszont nevelve is volt.

2016. dec. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Válás lett, az apa ment félre.
2016. dec. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kíváncsicska ***** válasza:
A feleség ment félre terhes lett.A mau napig együtt vannak a férjével,aki tudja,és együt nevelik a ma már 18 éves fiukat.Közös gyerek is van aki idősebb
2016. dec. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden 5.? Durva. Siman van esely megismeedni es osszejonni titkolt feltesoval,talan teherbe is esni tole...
2016. dec. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Igen,az anyámnak.Az öcsém 22 éves korában mondta el apámnak,hogy nem tőle van.Előtte egy évvel már elhagyta apámat,aki kiköltözött az UK-ba, és azt akarta,hogy az öcsém is költözzön ki hozzá.Ezért mondta el anyám.
2016. dec. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

Édesapám a TSZ-ben dolgozott mg-i mérnökként és volt egy munkatársa, aki felcsinált egy fiatal lányt. A lány meghalt a szüléskor és a férfi magához vette a gyereket, miközben a feleségével már volt neki 2 másik. A felesége is befogadta a gyereket. A szülők már nyugdíjasok, a 3 gyerek már felnőtt és ma is együtt vannak egymással a szülők.


Elég érdekes történet és én is jó párszor hallottam, meg persze ez olyan ami nagyon megmarad.

2016. dec. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ismerek. Élettársi kapcsolat volt, a pasi elutazott valami munka miatt, a csajszi pedig széttette a lábát másnak. 1,5 évvel később, véletlenül derült ki, hogy nem az élettárstól van a baba, hanem kakuktojás. A pasi elhagyta őket.

A nő azóta férjhez ment máshoz. A férjét is csalja orrba szájba. (Amióta kiderült a hűtlenkedés, azóta a pasi is félrejár). Jól bírják, 6 éve házasok, és kb az esküvő után fél évvel derültek ki a dolgok.

2016. dec. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!