Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit kene tennem hogy belem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kene tennem hogy belem szeressen egy arab muszlim ferfi?

Figyelt kérdés

Par honapja ismertem meg egy kulfoldi munka kapcsan, mikor hazajottem beszelgettunk eleg sokat, en mar akkor megkedveltem, es a vege az lett hogy meglatogatott Magyarorszagon es megkerte a kezem, DE 2 hetig volt itt, o hotelben volt, minden nap talalkoztunk, sosem probalkozott semmilyen teren, en meg el voltam ajulva milyen uriember, es utolso este, szep vacsi, virag meg kis ajandek kisereteben hazassagi ajanlatot tett nekem, mivel egyidoben kozolte hogy o meleg.

Nagyon naivnak erzem magam, tenyleg megkedveltem es o is kedvel engem, de nem ugy ahogy en szeretnem, viszont azt mondta hercegnokent lennek tartva, meg azt csinalnek amit akarok. Szerintetek van ra esely hogy belemszeret valamikor?


2016. dec. 19. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint alibi lennél. Ha vaskalapos muszlim közegben lennétek, akkor nyugi még veled is elhitetné, hogy teljesen hetero módon vagytok, ha kedves neki a testi épsége.
2016. dec. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha meleg, akkor fejre is állhatsz, nem fog beléd szeretni. Ez genetikai belállítódás, bem fogod tudni megváltoztatni.
2016. dec. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha meleg, es csak amolyan kirakat feleseg lennel a kulvilag fele, akkor azzal is szamolj, hogy nem fog veled sohasem szexelni, szeretot meg nem kereshetsz, mert az az eletedbe is kerulhet.
2016. dec. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
Minimum "bombázónak" kell lenned. Nem lehetsz kövér, mint egy "disznó". Öngyilkossága való hajlam előny.
2016. dec. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? Ha meleg, akkor mit akarsz tőle? Úgyis csak a vízum miatt akarna elvenni, mert feleséget amúgy is tudna venni a saját hazájából vagy onnan, ahol épp lakik.Ne dőlj be.
2016. dec. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Nah, ne foglalkozz vele.

Vagy meleg, vagy nem... :D Lehet csak otthon várja 3 feleség, no offense, van ilyen. Ha meleg, úgysem szeret beléd, ha meg nem, én akkor se kínlódnék ezzel tovább.

2016. dec. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!