Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mit gondol a magyar no/arab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit gondol a magyar no/arab muszlim ferfi parkapcsolatrol?

Figyelt kérdés
Nalunk 1 eve tart a baratsag mar, nagyon szeretem es o is engem. Nem akarom elvesziteni.
2013. okt. 31. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
4%

mit gondolok, semmit!!!

nem vok fajgyűlölő náci!

2013. okt. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
الله أكبر
2013. okt. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kicsit ésszel kell lenni, előéletének nézz jobban utána, legyél kicsit óvatos. egyébként én csak félig vagyok arab.
2013. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

az iszlámnak nincs köze a rasszizmushoz! legális 9 éves lányt elvenni és vele hálni, mert a próféta is ezt tette 53 éves korában


Jemenben pl. a hivatalos törvények csak 15 évtől engedélyezik a házasságot, de ezt senki nem tartja be és a gyerekgyalázások ott is mindennaposak. Miért?


Nos talán a válasz abban rejlik, hogy mohamed utolsó felesége, Aisha mindössze 6 éves volt, mikor mohamed feleségül vette, és 9 éves mikor konzumálta (elhált) véle (azaz meggyalázta). Mohamed már elmúlt 50 éves, mikor Aishát feleségül vette. Ez a megtörtént eset rendkívül jól van dokumentálva a hádiszokban (*), maguk a mohamedánok által szégyentelenül leírva, és ismereteink bővítésére néhány bejegyzést említenék a sok közül:

Sahih Bukhari 5.236. Hisham apja mondá: „Khadija három évvel korábban halt meg, hogy a Próféta Medinát elhagyta. Úgy valahogy két évig tartózkodott ott, mikor feleségül vette a hat éves Aishát és házasságát konzumálta véle, mikor az kilenc éves lett.”

Sahih Bukhari 7 kötet, 62, 88. fej. Ursa mondá: „A Próféta megfogalmazta (a házassági szerződést) Aishával, amikor az hat éves volt és elhált vele, mikor az kilenc éves lett, és (Aisha) vele maradt a haláláig.” Továbbá; Sahih Bukhari 7 kötet, 62, 65 fej.

Sahih Bukhari, 8 kötet, 3310 fej. Aisha beszéli: „Aisha (legyen Allah örömére) mondja: Allah Apostola (áldott legyen neve) feleségül vett, mikor én hat éves voltam, és házába fogadott, mikor kilenc éves lettem.”

Ezt ismétli: Sahih Bukhari 7, kötet 62, 64 fej.

Sahih Bukhari 8 könyv, 73, fej. 151. Aisha beszéli: A próféta jelenlétében játszottam babáimmal, és a barátnőimmel szintén sokat játszottam. Mikor allah apostola meglátogatott a szobámba, elbújtak, de ő előhívta őket, hogy mindnyájan együtt játszunk.” Hogy lehet egy ilyen, babákkal játszó kisgyerek valaki 'felesége'?



Traditional sources state that Aisha was married to Muhammad at the age of six, but she stayed in her parents' home until the age of nine, when the marriage was consummated with Muhammad, then 53, in Medina;[8][9][10] with the exception of al-Tabari who records that she was ten years old.[11]

2013. okt. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

én a helyedben nem mentem volna bele a kapcsolatba.


ha elmész abba az országba, ahonnan ő jött, alkalmazkodnod kell a szokásaihoz, amit mi európai nők nem tudnánk megszokni.

2013. okt. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem Irakban el mar tobb mint tiz eve. En sem mennek el oda az eletben sem. Olvasok jot es rosszat is.De mivel nem akarom elvesziteni, en is muszlim lettem, boldogok vagyunk remelem nagyon sokaig.Csak nagyon feltekeny vagyok, pedig nem lenne ra okom.
2013. okt. 31. 16:56
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
:D Semmi okod, hiszen lecserélhet, elveheti a gyereked, lehet több felesége..
2013. okt. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6%
Nekem is iraki a fèrjem. Ne fèlj, ha nagyon szereted ès ö is tèged örökre a tied lesz. Csak vigyàzz, hogy mit momdasz neki ès hogy mit csinàlsz. Lègy öszinte, ne csald meg, ne lègy rosz hozzà, tedd azt amit mondd ès minden jò lesz:-)
2014. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10%
Amit a többfelesèges dologròl mondani tudok az , hogy van joguk több felesègre de többnyire nem èlnek vele, mert elèg egy. Nèha viccböl mondhatja, hogy majd hoz mègegy nöt, de ezt nem teheti meg anèlkül, hogy el ne kèrje az engedèlyed. Ha megengeded, akkor bir mèg nöt hozni. De nem hiszem hogy ezt megengednèd:-)
2014. jan. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!