Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fel tudnátok mindent égetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel tudnátok mindent égetni és szembemenni a korábbi elveitekkel a szerelemért?

Figyelt kérdés

Páromat senki se fogadja el körülöttem, apám is megmondta hogy szórakozzak vele kedvemre, de a felesége sosem lehetek.

Most, több mint egy év után, biztosak vagyunk magunkban, és ezért úgy alakult a dolog, hogy hozzámennék, persze a családom szinte kitagadna, közölték hogy akkor mindent (házak, autóm, örökség) elvesztenék, mert semmit se adnának nekem. Nem hatottak meg, mert a pénz még 1%-ra sem érdekel.


Páromnak megmondták hogy európai nőt nem vehet el, különben így jár mint én.

Beszélt rólam otthon, semlegesen fogadtak.


Azóta muszlim lettem (ennek kapcsán ismerkedtünk meg, nem miatta tértem át), és ennek alapján semmilyen testi kapcsolat nincs köztünk.


Nyár óta miattam maradt itt, várjuk hogy befejezzem az iskolát, addig kitaláljuk mi lesz.


Ha biztosak vagytok kettőtökben, ti bevállalnátok egy ilyen házasságot, ami talán titeket is tönkretesz?


A hab, amikor megismerkedtünk, úgy volt csak rövid ideig leszünk együtt, addig amíg visszamegy az országába (szóval egyáltalán nem kábított, ekkor azt is elmondta, hogy a jövőben két felesége lesz), végül miattam maradt itt, és ő is meggondolta magát és én is (én semmiképp se mentem volna hozzá arabhoz, mert azzal elérhetetlenné válik valami, amit régóta szeretnék).


Mindent megtennék érte, de félek mi lesz ha hozzámegyek, és hazavisz. Azt mondja, a családjában a nőknek olyan a dolguk mint a királynőknek, sofőr, minden nap vásárlás stb., de pl. nem nézhetnek bármit a tv-ben, mindenhez a férfi engedélye kell (bár nagyjából most is így állunk)...

Persze azt se szeretném ha pár év múlva rátörne az ötlet a második feleséggel kapcsolatban.



2016. ápr. 23. 00:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
allahu akbár
2016. ápr. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy ilyenbe belemenjek.
2016. ápr. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Van baj rendesen, azt látom. Ne itt robbantson már, ha lehet.
2016. ápr. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A te döntésed, ha be akarsz állni rabszolgának, csak tessék. Én megértem a szüleidet.
2016. ápr. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Szia, Kérdező :)! Elöljáróban annyit, hogy magam is muszlim párral "rendelkezem", tehát bennem szemernyi előítélet sincsen feléd, meg nem abból indulok ki, hogy minden muszlim terrorista, és társai, valamint magam is ismerkedem a hitével (ezzel kapcsolatban, ha van tanácsod, nagyon szívesen veszem, te is áttértél, ahogyan írtad:)).

Viszont sajnálom, de a véleményem ezek ellenére is az, hogy hatalmas, irgalmatlan butaságra készülsz, és apukád helyében nem tudom, mit csinálnék, hogy megóvjalak ettől. Ez a házasság abszolút tönkretenne téged, ahogyan a kapcsolat már most is tönkretesz. Bekorlátoz téged, és biztos lehetsz benne, hogy semmi szavad nem lesz, valamint, hogy burkában fogod tengetni az életed hátralévő részét (nem vagyok sztereotíp, de világosan látni lehet, hogy a férfi már kijelölte neked a határokat, és nem tekint egyenlő, döntésképes félnek). abban biztos lehetsz, hogy haza fog vinni, ahogyan elvett, és hogy ott mi fog történni, azt sajnos egyelőre csak Isten tudhatja... Az pedig a másik része szerintem, hogy fogalmad sincsen, hogyan viselkedik az ágyban, és ő hogyan éli meg azt, abban a számodra kiszolgáltatott helyzetben, hogy a házasság által a tulajdona leszel az ő szemében. Ez még egy átlag európai kapcsolatban is nagy felelőtlenség így házasodni (mert nem érthetik a szex - a jó szex - jelentőségét egy kapcsolatban), de így hatalmas butaság. Szintén nem ítélkezni akarok, de ahogy látom a férfi gazdag, több feleséget betervező szaúdi férfi, és hát őszintén, az ő szexuális kultúrájukról, az őket körülvevő, "te isten vagy, bármit megtehetsz" -ek miatt, jót még nem olvastam.

Én a helyedben élvezném, amíg tart, de muszlimaként tudnod kellene, hogy ami ott Szaúd-Arábiában megy életvitel, az még a muszlim világban is szélsőségesnek van kikiáltva, és keresnék egy rendes gondolkodású, muszlim párt magam mellé, amikor kihuny itt a láng. Mert abban biztos lehetsz, hogy ha 2-3 év múlva ne adj isten' már hozzámentél, és a férfinél véget ért a szerelem (esetleg még két-három fiút sem szültél neki ezalatt), akkor lesz majd második, harmadik feleség, aki majd megteszi "a kötelességét", és friss "láng" is egyben, miközben te burkában vásárolgatsz valahol, hazaérve meg a TV-t sem kapcsolhatod be magadtól.


Légyszíves, próbálj rózsaszínködös agy nélkül gondolkozni! Mert most egy bántalmazó kapcsolatban élsz, plusz nehezítésekkel, és ha egyszer bekerülsz a világába, onnan nem lesz visszaút!

2016. ápr. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Apád helyében én még el is vernélek. 24/N
2016. ápr. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező szerintem az 5-ös válaszolóval most qrva nagy mákod van,jól jegyezd meg amit írt!!
2016. ápr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
magyar nőért nem égetnék fel semmit, nem hogy egy muszlimért...
2016. ápr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

szerintme is hatalmas hiba lenne, már most érződik, ohgyk orlátozni akar. NE TEDD!!!! drámák és horrorsztorik szólnak erről, fogságba fogzs esni a saját életedben, és sejki sem fog tudni megmenteni...

viszont érdekelne, hogy az 5-ös válaszolóval mi a helyzet, hisz neki is muszlim a párja... ő ezek szerint nem ilyen?

2016. ápr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nem a muszlimsággal van a baj, hanem a "párod gonolkogásával". Külföldön élek, ismerek normális muszlimokat is, akik tartják a vallásukat, szokásokat, mégis képesek megbecsülni a feleségüket, és együtt döntéseket hozni. Az, hogy a párod tárgyként kezel biztosítéka annak, hogy egyszer majd eldob, ha elveszti az érdeklődését irántad, és akkor bizony szar világ lesz.
2016. ápr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!