Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Undorodom a férjemtől. Érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mandarin.1990 kérdése:

Undorodom a férjemtől. Érdemes ezt még helyrehozni? Lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Több éve élünk együtt, házasságban. Régen minden rendben volt. De már több mint egy éve minden elromlott. Hetente legalább 3x részegen jön haza, én olyankor undorodom tőle. Emiatt nincs is köztünk testi kapcsolat, kb csak havonta egyszer.

#házasság #undor #részeges férj
2017. febr. 10. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha ő maga nem akar megváltozni, és leszokni az ivásról, akkor nincs értelme erőltetni a dolgot. Beszéltetek róla, hogy miért kezdte el?
2017. febr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Alkesz nem csodalkozom
2017. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Most milyen valaszt vársz ?
2017. febr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Gyerek van?

Régen is ivott?

Miért kezdett inni?


Ennyi infobol milyen választ vársz?!

2017. febr. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Változtatni lehet, hogy érdemes-e... nos... Azt neked kell eldöntened, hogy megéri-e számodra befektetni az energiát.
2017. febr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5%

Szüntesd meg azokat a dolgokat, amik miatt az alkoholba menekült előled. Nem kell semmi extra, ha szereted, tiszteled, akkor magától leszokik (ha kell segítséget is kér-ezt csak a kötekedőknek írom). De amíg jobb neki részegen, addig így marad.

Vagy válj el tőle. Igaz hogy te kergetted az alkoholba, de úgyis mindenki őt fogja okolni, és téged fog sajnálni, meg bíztatni. Kérdés, hogy mire mész vele?

2017. febr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Utolso,orbitalis marhasagot irsz.

Mi vagy te a joisten?

Honnan tudod,h a kerdezo hajszolja az ivasba?


Nem,a ferje dontott ugy,h iszik.Senki se tart pisztolyt a fejehez

,h igyon.

Birom az ilyen megmondoembereket...


Kerdezo,az en ferjem is ivott,de nem volt oka,szerette az ital izet,es azt,h olyankor nem gondolkodott.Ezt o mondta.

Jolesett neki es kesz.

En is azt hittem baja,banata van,de nem.Ennyi volt az egesz.Nem erdekelte,h veszekedem vele emiatt,es majdnem el is valtunk,teljesen elhidegultunk.

Amugy jogoskerdezi a kerdesed,kinek van kedve szexelni egy reszeges emberrel...

2017. febr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5%

Mert ez a jellemző.

Biztos nálatok is ez volt, csak annyira sárkány lehetsz, hogy inkább azt mondta, hogy "szereti az ízét". Annyira önelégült lehetsz, hogy ez egyszerűbb volt neki, és az igazság miatt is csak őt bántottad volna.

De én nem félek tőled. A válaszodban megmutatkozott a személyiséged. Nyugodtan hisztizhetsz tovább, engem nem zavar. Csak a férjeiteket tudjátok terrorizálni, a femináci törvényeitek segítségével. Más férfi felett, nincs hatalmatok...

2017. febr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Te beteg vagy...:(


És ne is féljél tőlem, interneten keresztül nem harapok...:))


Amúgy meg, miért is hazudnék??Neten kersztül,ismeretlenül...tényleg azt mondta,azért iszik ,mert szereti az ízét..

2017. febr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9 De sajnos nem vagyok egyedül. A férjedre is annyira figyelsz, mint énrám? Vele is ilyen felületes vagy? (Neked írom, de más nők is belegondolhatnának.)

Olvasd el légyszives, ha kell töbször, amit írtam, és arra reagálj! Ne képzelj bele olyan dolgokat, ami nincs ott, és ne értelmezd a szájízed, saját "érdeked" szerint. Ezek után, ha a férjed lennék, lehet hogy én "szeretném az ízét" az alkoholnak, csak ne kelljen beszélnem veled, mert így nagyon fárasztó, és kellemetlen. Ráadásul értelmetlen is.

Nem bántani akarlak titeket, hanem felrázni! Sokkterápia!

Attól még hogy a férfiakat okoljátok mindenért, nektek nem lesz jobb.

Ez olyan, mint amikor az úton, szembe jön egy autó, és csak azért sem kerülöd el az ütközést, mert ő lesz a hibás. Igen, ő lesz a hibás! De gondolod, hogy ez a mennyországban számítani fog, és visszatérhetsz az életbe? Gondolod a sírásó sajnálata elég lesz nektek?

Sehova sem írtam, hogy hazudsz. Feltételeztem, hogy igazat mondasz. De ha mégis értelmezed az írásomat, akkor rájössz, hogy azt írtam, hogy a férjed hazudott neked, és azt is, hogy miért, te meg elhitted, mert az az egyszerűbb, és így "angyal" maradhatsz sárkány létedre.

Vissza lehet hozni az alkoholista férjeket az életbe! De legelőször az azt kiváltó okokat kell megszüntetni. Sajnálom, de az esetek nagytöbbségében a feleség maga a kiváltó ok. Persze a média, és az orvosok is csak a bajjal foglalkoznak, sosem a probléma forrásával. Akkor mit várjunk a feleségektől? Ha minden jó volt, és csak egy ideje alkoholista, akkor biztos, hogy a feleség is hibás. Ha meg már az esküvő elött is alkesz lett volna, gondolom nem vettétek volna férjül. Tehát közötök van az állapot kialakulásához. De sajnos csak ritkán tudja megoldani a gondot az, aki generálja.

Kérjetek külső segítséget, hitessétek el a férjeitekkel, hogy valóban szeretitek, és szükségetek van rá, ha ez nem igaz, akkor úgysem hiszi el, és lehet tovább hibáztatni. Utána jöhet az elvonó, ha már tényleg alkoholista, de ezt már ő fogja ekkor kérni.

Most jön, hogy már sokszor kértétek, hogy ne igyon, de mégis iszik. Könyörögtetek, kiabáltatok is, de hiába. Tényleg hiába. Csak azt nem kapta meg, amire szüksége van. A szereteteteket, tiszteleteteket, figyelmeteket, azt hogy mindig, minden körülmények között mellette álltok, és soha semmilyen körülmények között nem áruljátok el. Nincs mit szeretni, tisztelni rajta? Akkor miért várjátok tőle el ezeket?

Nézzetek magatokba! Mit tettetek azért, hogy visszahozzátok, vagy azért, hogy jó férj legyen? Amit elvártok a férfiaktól, azt viszonozni kell. A jó gazda az igás állatot is megbecsüli! De ez csak kevés nőről mondható el. :-(

Hisztizés előtt olvasd el mégegyszer, és mégegyszer, addig amíg meg nem érted, hogy mit írtam. Ne fantáziálj, és főleg ne halucinálj!

2017. febr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!