Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » "Menj a p. ba, a gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Menj a p. ba, a gyerek játszik! " Ezt férjem mondta nekem, amikor leült, hogy meghallgassa a gyermek zongorajátékát. Hát szóhoz sem jutok. Hozzá lehet szokni a durvasághoz? Nekem nem megy

Figyelt kérdés

2017. febr. 21. 19:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%
Nekem eszembe se jutna hozzászokni. Te miért akarsz? Hogy tudnál változtatni? Vagy mit lehetne tenni, hogy a férjed változtasson?
2017. febr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy lehet változtatni rajta. Már 17 éve ilyen..
2017. febr. 21. 19:34
 3/32 A legrosszabb ***** válasza:
88%
17 éve nem szoktál hozzá, oh my gosh... ;D
2017. febr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy lehet változtatni rajta. Már 17 éve ilyen..
2017. febr. 21. 19:37
 5/32 anonim ***** válasza:
92%
Akkor a gyerek sem lehet már olyan kicsi, és el is válhatsz akár. Ne beszéljen már úgy, mint egy kutyával. Bocsánat, de ha ilyeneket mond, nem hiszem, hogy szeret téged.
2017. febr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Nem akarok hozzászokni, még jó hogy nem. Ez nehéz,nektek könnyebb tanácsokat adni,részese lenni nyilván nehezebb.
2017. febr. 21. 19:39
 7/32 A kérdező kommentje:
A gyerekek miatt vagyunk együtt, fel kell nevelni őket. Magamat teljesen háttérbe szorítottam.
2017. febr. 21. 19:41
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mi a kérdés valójában ?

30/f

2017. febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
88%

Egy ilyen férfihez mentél hozzá, már ne haragudj, de miért mentél hozzá? Házasság előtt nem derült ki, nem hozta felszínre a személyiségét? Láthatóan téged nem zavar, mert 17 éve vagytok házasok. Én biztos nem tűrném ez a helyedben, bár én férfi vagyok, de azért ez még is csak tűrhetetlen, hogy így beszéljen valaki a saját nejével. Beszéljétek meg, hogy ezt hogy képzelte egyáltalán.


Kényelmi kapcsolatként kezdődött ez az egész közöttetek? Én manapság úgy látom, ez az elterjedt. Csak nem értem, mire fel.

2017. febr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Hogy érted,hogy kényelmi kapcsolat?

Rövid ideig jártunk,mert suliból ismertem és nem mutatta ezt az oldalát. Együtt sem laktunk előtte. Nehéz 17 év volt, tele sok munkával és lemondásokkal. Volna mit még mesélni.

2017. febr. 21. 20:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!