Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti engedélyeznétek Magyarorszá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti engedélyeznétek Magyarországon a melegházasságot?

Figyelt kérdés
Ma a suliban ez volt a téma az egyik órán, és hát eléggé eltérő véleményen volt mindenki. Érdekelne, hogy ti, a felnőttek, mit gondoltok erről???

2017. febr. 14. 15:28
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
76%
Ja. Nekem tok mindegy, ki kivel hazasodik, felolem legyen boldog mindenki.
2017. febr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
13%
Igen.A sunyi biszexeket utálom.
2017. febr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
74%

Persze! Igen! Nekem teljesen természetese, ha valaki meleg!


Maximum a gyermekvállalás kérdését gondolnám át... (két apával/ két anyával rendelkező család manapság nincs könnyű helyzetben)-de persze, ahhoz is joguk van.


A társadalmunk itt ebben az országban viszont még nincs megérve erre, ilyen jobbos beállítottságú kormány mellett pláne.

2017. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
77%
Tőlem, akár a jegesmedvék is házasodhatnak, nem csak a melegek. Nekem, teljesen mindegy, ki mit csinál a hálószobájában.
2017. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
77%
Engedélyezném.
2017. febr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
19%
Nem, valahogy nem szívesen engedném ki az utcára úgy a gyerekemet, hogy smároló b_uzikat látna... A bokorban b-szókról már nem is beszélve.
2017. febr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
77%

6# Mert a gyerekednek aztan nem lenne tok mindegy. Volt ilyen felmeres, es a gyerekeket hidegen hagyta, azonos nemueket lat-e parban vagy sem. A kamaszodo gyerekeknek meg minden ciki es kirohogik amugy is.

Bokorban meg hazassag nelkul is dughatnanak, aztan valahogy megsem teszik.

2017. febr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
31%
Nem engedelyeznem. Semmi bajom a melegekkel/leszbikusokkal, de a haloszobatitkait mindenki orizze meg maganak. Az, h ezt hazassagi szintre emeljek...nekem kicsit sok. Fokent a gyerekvallalas miatt gondolom igy. Egy gyereknek is joga van ahhoz, h egy apja es egy anyja legyen, es ne a gyerek legyen az "aldozata" annak, h a szulok mas szexualis beallitottsaguak...Es nyugodtan lehet lepontozni...mintha ettol valtozna barmi is :D
2017. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
77%
6# neked nem is való gyerek ha ilyen hülye vagy. Szerinted csak az smárolhat az utcán aki házas?
2017. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
34%

Hát nem, de igazából nekem mindegy. Viszont a gyermekvállalást nem engedném nekik, nem lenne egészséges példa a gyerek előtt, arra értem, hogy melyik nem kihez vonzódik...

De tényleg nem érdekel, azt csinálják amit akarnak, de ne előttem, és ne verjék nagy dobra, hogy ők mások. Én sem csinálok felvonulást azért, mert heteró vagyok.

2017. febr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!