Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért lehet, hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet, hogy a férjem többet netezik, mint velem beszélget?

Figyelt kérdés

Főként este van ez.

Netezzen. Csak velem meg nemigen beszélget.

Kisgyerekeink vannak, itthon vagyok. A közelben semmi gyerek-program, már kezd a szókincsem eldebilesedni, mert a gyereken kívül nincs kihez szóljak, a férjemmel is csak a gyerekes témákról beszélünk pár szót.


2017. febr. 24. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Mert un.Bocsi
2017. febr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Menj el dolgozni! Nem fogsz unatkozni. Az én feleségem is utált dolgozni. Leginkább babázni szeretett. Szappanoperák + esélj valamit apuci? Nyúlcipő!!!!
2017. febr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1.5 hónapja vagyok itthon. Amikor dolgoztam is hasonló an adta elö.
2017. febr. 24. 13:51
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Van aki nem beszédes annyira.

Nincsenek baratnőid?

Amúgy a munkahely se annyira jó megoldás, velem ott se nagyon beszélnek. Ugye azért munkahely mert dolgozni járunk oda.... nem barinőzni.

2017. febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Én se haverkdom a munkahelyen,de azért a férjed ha inkább neten lóg mint hogy veled szóba álljon.És ez elotte is igy volt,akkor csak nem tud veled mit kezdeni nem?
2017. febr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%

sajnos ez valószínű nem fog tetszeni, de ez mindenképpen a te "hibád"

ha úgy mentél hozzá és szültél neki gyereket hogy eddig is ilyen volt akkor nem tudom mire számítottál(női tévképzet hogy majd megváltozik, megváltoztatom)

ha csak az utóbbi időben lett ilyen akkor pedig nem vagy annyira érdekes mint az internet, talán ne csak a gyerekekről beszélj vele

2017. febr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%
Unalmas vagy, előbb kellett volna gondolkodni.
2017. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert válságban a házasságotok, ő meg ebbe menekül előle. Ha szerencséd van, akkor "csak" internetfüggő, és ez a válság oka, de nagy valószínűséggel valami más van a háttérben.
2017. febr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerinte a normális nö, miután megszült, már csak a gyerekkel foglalkozik, semmi mással, mint az anyja.
2017. febr. 24. 21:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert a férjed közömbös. Próbálj beszélni vele az igényeidről, de lehetőleg nyugodtan. Nem lesz könnyű, de még talán időben vagytok. Ő a társad kellene, hogy legyen, nem csak a lakótársad. Ha másként nem megy, kérjetek segítséget. Nem szégyen. Aki pedig kizárólag téged hibáztat, azokra ne hallgass.
2017. febr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!