Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 honap utan a baratom elhanya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 honap utan a baratom elhanyagol. Ha ott vagyok inkabb netezik, nem erdeklodik, nem beszelget, mintha mar termeszetes lenne neki h en ugyis vele vagyok mar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akarom elvesziteni!
2014. szept. 1. 20:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan ez volt, amikor megemlítettem neki hogy netezni otthon is tudsz akkor inkább találkozok egy (fiú) haverommal akkor már jött is át és nem is ment a gép közelébe csak velem törődött.
2014. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Miért nem akarod elvesziteni? Nem veszitesz vele semmit!! Csak nyerhetsz.
2014. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

En is ha mondom neki , h tegye el a gepet, akkor elteszik aztan eloveszi ujra par perc mulva.


Pl. Vacsorazunk, es vegig a kezeben a telefon, es Facebookozik.

Ez szerintem bunkosag ...


Nemtudom mar, hogy mondjam neki !

2014. szept. 1. 20:49
 4/15 anonim ***** válasza:
Elég nagy bunkóság! Hagyd el, megérdemli! Találsz sokkal jobbat! Nekem eszembe nem jutna ilyen.. :) 23/F
2014. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Az elejen nem csinalta ezt :(


Es meg azt sem lehet mondani h sokat talalkozunk, mert csak hetvegen , de olyan is van, h nem minden hetvegen.

2014. szept. 1. 21:25
 6/15 anonim ***** válasza:
Velem is ilyen volt! Sőt, semmilyen programot nem akart már velem csinálni, sokkal inkább csak játszott, velem nem is akart foglalkozni! Rengetegszer összevesztem vele ezen, mert helyette intéztem dolgokat, papírokat, aztán mikor meguntam, teljesen kiakadtam, éppen vittem fel neki papírokat, nem akart kijönni se értük. Felhívtam, hogy vagy lejön vagy szakítunk! Lejött, összevesztünk, az egyik felét a papírcsomónak hozzávágtam a másikat csak úgy eldobtam, hogy hagy fújja szét a szél, majd elkezdtem elrohanni sírva. Először visszafordult, hogy leszar, aztán összeszedte az utcáról a papírokat és utánam futott sírva, hogy ő nem akar szakítani, azóta csend és békesség. Párszor utána még velem is eljátszotta, h otthon náluk velem nem is foglalkozott, de ott is sokszor kicsaptam a balhét. Megállapodtunk, hogy csak akkor játszik, ha alszok vagy takarítok, főzök. Csak hétvégente találkozunk, úgyhogy ennyi figyelmet megérdemeltem... 1 évembe telt, mire sikerült elérnem, hogy ne legyen kocka. Mert egyébként tanulók vagyunk és sok ideje van főiskola mellett gépezni és ha már 24 órából 32-őt játszik, akkor rám is szánjon már időt... Több, mint 1,5 éve vagyunk együtt. Egyébként ezt úgy sikerült elérnem, hogy a kedvenc kajáit főztem, sütöttem sütiket, takarítottam náluk, segítettem az anyukájának otthon, segítettem neki a tanulásban, elintézni dolgokat, az anyukája is tudott róluk, így mindig nagy botrány volt és leszidták, ha összevesztünk ezen a gépen, hogy nem becsült meg! De szerencsére sikerült elérni, hogy átgondolja a dolgokat és rájöjjön, vagy a gép vagy én! Így kompromisszumokat kötöttünk és elvagyunk! Telefonon nem facebookozott előttem soha, max játszott, de keveset, ezzel megtiszteljük egymást, hogy nem telefonozunk, ha eszünk vagy egymásnál vagyunk, csak hívás, sms-de nem face... :)
2014. szept. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hu, nagyon koszi, hogy ezt igy leirtad!!!

Sokat segitett ( ezert jo ez az oldal ! )

Meg fogom neki ezt en is mondani.

Most is a hetvege ugy telet, hogy en takaritottam a hazat (!) , vasaltam az ingeit, o meg a gepnel volt.

Utana megbeszeltuk, hogy elmegyunk az erdobe setalni. En elkeszultem, vartam, o meg kint a teraszon a telefonjan netezett, es nem jott, hiaba mondtam h mar 15 perce varok ra !

Nem lehet vele 3 mondatot sem beszelni, mert egybol kapja elo a telefont, vagy ul le a gephez.

Es csak hetvegen tudunk mi is talalkozni.

Mellesleg informatikus, igy egesz heten egesz nap a gepnel ul, tehat meg azt sem lehet mondani h hetkoznap nem er ra ilyenekre !


Koszi megegyszer, el is olvasom megegyszer mit irtal !

2014. szept. 1. 22:49
 8/15 anonim ***** válasza:
Igazából ha csak hétvégente vagytok együtt, akkor megtisztelhetne azzal, hogy hagyja a telefonját, ez a tiszteletnek a jele! Egy kapcsolatban meg kellene lennie a tiszteletnek, mert akkor elfajulhat a dolog! Még az elején vagytok, megfoghatod, kössetek kompromisszumokat! Ha Te elfoglalt vagy, nem tudsz vele foglalkozni, mert mosol, főzöl, takarítasz vagy valami, akkor gépezzen, de ha nem, akkor foglalkozzon Veled! Ha meg telefonozik, ha Veled van, akkor meg unatkozik vagy mi? Mert ez nekem így jönne le! Ha meg unatkozik, akkor meg menjen bele a programokba és érezze jól magát! Én sokszor kihúztam a barátomat veszekedések árán ide-oda, rávettem, hogy járjon el focizni, levezeti a feszültséget így és kevesebbet játszik. A gépezést feszültséglevezetésnek is használják, lehet a kapcsolatot még "nem fogadta el" és nem tud ezzel még mit kezdeni! Fura, de az én barátom sem tudott velem fél évig, csak játszott, ivott, részeg volt, bulizott. Ma ez már lecsökkent haveros sörözésre meg néhai kimozdulásra a többiekkel, meg velem :) Rájött a 4 fal közt unalmas lenni, élőben találkozni a régi barátokkal és új élményeket szerezni jobb :) Vedd rá, hogy sportoljon valamit gépezés helyett :)
2014. szept. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Igen, en is erre gondoltam, hogy ennyire unalmas lennek, hogy 3 mondatnal tobbet nem beszel velem?

Meg ha beszelunk is nemtudom mennyire figyel.

Pl. A 4 honap alatt minden heten megkerdezi, hogy hany testverem is van?

Olyan jol indult, sok mindenhol voltunk, aztan en beteg lettem ( mutottek) ez miatt nem tudtunk menni sehova, es azota meg ilyen. Pedig mar jol vagyok.

Ezt en is akkora bunkosagnak tartom, ezt a telefonozast.

En ilyet nem csinalnek :(

Erot veszek magamon, es megmondom neki ezt a jovo hetvegen!


Szerinted, hogy mondjam?


Mert tenyleg pl mondta az egyik hetvegen h dolgoznia kell par orat a gepen, mondom persze, addig elfoglalom magam. De amikor minden egyes percben a kezeben van a telefon, az mar idegesito, es tiszteletlenseg :(

Es nekem nem hianyzik ez.


Hatha meg sikerul ezen valtoztatni!!

2014. szept. 1. 23:10
 10/15 anonim ***** válasza:
Először is próbáld meg leültetni majd a szemébe mondj mindent! Mondd el Neki, hogy Te egy nőből vagy és nem egy kocka kisgyerekre vágysz, hanem egy társra, egy olyanra, akivel ott vagytok egymásnak, számíthatsz rá, akinél nem érzed azt, hogy el vagy hanyagolva és érzed, hogy szeret! Te nem gépezel a jelenlétében, nem telefonozol, ha ott vagy, mert csak hétvégente találkoztok és azt a 2-3 napot nem egy satnya géppel szeretnéd tölteni, hanem Vele, mivel szereted és szeretnél Vele új élményeket szerezni, mivel még nem ismeritek egymást annyira és egy párkapcsolatnak amúgy sem, soha nem erről szabadna szólnia! Ha ő másképpen érez, inkább a géppel foglalkozna, akkor szakíts Vele! Mondd el Neki azt is, hogyha folytatja, akkor szakítani fogsz vele! Sőt, ha most az a válasza, hogy gépezik sokszor, akkor akár azonnal összeszeded magad és annyi! :)
2014. szept. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!