Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Utalhat mentális betegségre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utalhat mentális betegségre? Mi ez az egész viselkedés?

Figyelt kérdés

3 éve élünk együtt párommal, van egy 2 éves gyermekünk.

Nem is tudom,hogy kezdjek ebbe bele...

Rengeteget veszekszünk ráadásul a férjem olyanokat állít veszekedés közben amik el sem hangoztak, kitalál dolgokat.

Elmondja milyen szar ember vagyok majd másnap mikor megpróbálom megbeszélni kinevet és azt mondja nem mondott ilyet...

Igazából bármi van, örjönk, fogja a fejét, folyamatosan dühkitörései vannak... dobálózik vagy akár a tettlegességig fajulnak a dolgok. Véresre pöcköli az orromat , hajtja, hogy nem vagyok normális ( persze ha már ilyeneket hagyok nem is....) Tegnap volt egy kisebb összezördülésünk, természetesen semmi ronda szó vagy sértő dolog nem hangzott el a számból csak kértem legyen normális mert egy szimpla beszélgetést félreért és már egyből ordít.

El is indult tegnap itthonról többször, hogy elmegy itthonról de 10 percenként visszajött. Mondtam neki ha már ennyire mehetnéke van miért jön vissza? De fura volt... mert beszélgettünk is elötte , mielött elment , mosolygott puszit is kaptam kedves volt majd megint hülye. Nem akart velem aludni de végül melléfeküdtem. Éjjel magához ölelt puszit adott és simogatva keltettem. Megint távolságtartó lett elkezdett kötözködni hagyjam békén nem is értettem miért hisz este már minden rendben volt!?... Majd neki álltunk takaritani és kirángatta a kezemből a dolgokat, hogy útba vagyok majd elkezdte hozzám vágni a gyerek játékat , hogy ezt is kivihetem meg ezt is...

Ja hozzátenném tegnap hasi görcseim voltak, meghúztam mit tudom én mi de oda ált elém kiröhögött és leüntött egy korsó vizzel..... és segiteni se akart. Mai napon meg megint csak kértem legyen normális ne dobálódzon ne kiabáljon, hogy menjek innen meg ezt csináld azt csináld és erre egyszer csak lefogott és megfogta a büdös zoknikat, hogy azzal fogja betömni a számat. Elkezdett rángatni, lebirkózni, hajamnál fogva lerántani stb. stb. és közbe fojtogatott és próbálta erőszakkal a számba nyomni a zoknikat közbe röhögött , hogy na izlik? Finom befogod végre a szádat? Jajj ha csukva a szád akkor nem tudom bele tenni a zoknit kac kac kac s igy ment kb fél órán keresztül és mindez úgy, hogy a kisfiúnk is látta aki megilyedt és erre oda mosolygott neki azt mondta neki nyugi apa és anya csak játszik.... Fl dagadt a szám, belül vérzik a nyakamon nyomok vannak....

Én nem tudom miért szeretem és miért tragaszkodom hozzá talán mert tudom , hogy beteg és segitségre van szüksége de nem ismeri el. Én is labilis vagyok lelkileg de elmentem pszichológushoz... ő nem hajlandó mert állitja, hogy én vagyok a nem normális. Eszeveszetten vigyorog és lenéz és leszól dolgokért és azt mondja én vagyok a legszarabb nő a világon és ő tökéletes és neki nincs mit tennie.....

Mi erről a véleményetek? Régen már nyugtatókat kellett szednem mert annyira nem birtam mellette az őrületbe akart kergetni, kezdem érezni, hogy sikerül is neki. Tudom elkéne hagyni de most valami véleményre lennék kiváncsi.

Ráadásul el is ment itthonról miután megetetett a zoknival és azt mondta haza se jön a kisfiúnktól sem köszönt el akivel amúgy se törődik valami sokat mert ha haza jön munkából akkor ő számitógépes játékokat játszik..... Inkább mint, hogy a gyerekkel játszon.... és ez is borzasztó számomra. Arra hivatkozik a férjem, hogy fáradt... de ha leül a gyerekkel autózni épitkezni mitől fárasztóbb mint itt pötyögni!????



2017. ápr. 2. 12:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Halló kapj észhez végre!

Tudom könnyű mondani de ez nem normális és ezt te is tudod.

Ne a kifogásokat keresd miért lett ilyen hanem gondolj a gyerekedre és magadra, pakolj össze és menjetek el amég tudtok szó nélkül mert ha meg tudja hogy erre készülsz garantálom hogy nem fogja annyiba hagyni.

Ha meg te még most se tudod mit tegyél és segíteni akarsz neki akkor hajrá!

Van egy mondás "Aki k**rvának áll ne sírjon ha megb**sszák"

Tudom csúnya de ez az igazság!!!

Ha magadért nem teszed meg tedd meg a kicsièrt mert hidd el hatással vannak rá ezek a dolgok amiket lát!

Nagyon nem bírom az agressziót erőszakos viselkedést se verbàlisan sem sehogy, rosszul leszek pánikolok, zárkózott, bizalmatlan, voltam nagy tömegbe mindig rosszul lettem és még sorolhatnám.

Pszichológus szerint fel kellett tárnom ennek az okát, ekkor mondták el hogy kiskoromba vertèk előttem anyát és ez az egész életemre hatással volt.

Ne akard ezt a gyerekednek kérlek !!!

2017. ápr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Az én anyukámat is verte apám.... próbálom megtenni a lépéseket, igyekszem összeszedni magam. :(
2017. ápr. 2. 14:08
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Kitartást, szedd össze magad meg tudod csinálni.

Ne akarj ilyen életet magadnak. Hidd el sokkal jobb lesz nektek.

Az első lépések a legnehezebbek de utána minden szép lassan helYre jön.

2017. ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kérdező, de egy bizonyos hatar felett már nem tudom sajnálni az ilyen nőket.

Egyszer megüt, rendben van (nincs rendben, de ilyen-olyan enyhítő körülményeket még kereshet, ami elég hihető), megbocsátasz neki. Megüt még egyszer, már nehezebben bocsátasz meg. MIRE VÁRSZ (sorry a kiabálásért, de ez nyomatékot kíván)? Menj a saját családodhoz, barátnődhöz, bárhova, ahol nem talál meg vagy megvédenek, válj el, nagy valószínűséggel a gyereket megkapod (egy ügyes jogász mondjuk biztos nem árt), távoltartás stb. megoldható.

Mi tart vissza attól hogy elhagyd és keress magadnak és a gyerekednek egy jobb életet?

2017. ápr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Az tart vissza, hogy hülye bizakodó vagyok és próbálok pozitiv lenni ahogy Drága apósom is mindig mondja. Ez tart vissza mindentől, hogy nem hiszem el, hogy az aki volt vagy amit mutatott magából az örökre elveszett... Ő is ilyeneket mondott, hogy nem szabad hagyni ha egy nőt bántanak stb és tessék...

Valahogy túl lépek rajta jelen pillanatban is próbálom. Holnap vissza fog jönni mert csak 1 napra ment el és akkor akar majd beszélni.....kiváncsi vagyok miről és mit mond, tudom nem kéne esélyt adjak a dolognak de ... lehet, hogy az lesz belőle... nehéz nem hülyének lenni meg ti csak ezeket látjátok leirva. Sok szép is volt és gondoltam még lehet... bár erre nem lehet alapozni. Az tuti , hogy én sem vagyok normális, hogy vele vagyok vagy voltam még ezt nem tudom. De ha a gyerekemnek is árt a dolog akkor nem lesz kérdés, hogy lépek e és ez lelég durva, hogy a gyerekemre rá mosolygott miközben bántalmazott, hogy mi csak játszunk :( szegény kisfiam még nem ért semmmit de tudja, hogy amit lát az nem jó és rossz neki :(

2017. ápr. 2. 15:51
 26/29 anonim ***** válasza:
Tényleg nem bántásból: és meddig vársz, meddig hitegeted magad, hogy ez lesz jobb, illetve meddig kompenzálod majd amszép pillanatokkal?
2017. ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Nagyon úgy néz ki kedves válaszoló, hogy ennek itt a vége. Ez amit itt leirtam és megtörtént az elmúlt napban..... "felvilágosított" egyelőre az az álláspontom, hogy nem akarom őt visszakapni nincs szükségem becsmérlésre és megalázásra..bántalmazásra.... ezt egy nő sem érdemli meg, hogy ilyen szinten terrorba tartják. Remélem nem akarja visszaédesgetni magát és elhihetni velem, hogy megint megváltozik. Nem szabad hagynom, hogy a csőbe húzzon.... :(
2017. ápr. 2. 16:31
 28/29 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta? Hazament? Beszéltetek? Kihajítottad?
2017. ápr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Gondolj a gyerekre és dobd ki!
2017. ápr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!