Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináltok húsvétkor?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok húsvétkor? Együtt vagytok, az egész család?

Figyelt kérdés
Az én kedves férjem elment délelőtt dolgozni, most meg a haverjával ment el motort nézni. Mikor mondtsm, maradjon velünk itthon, akkor azt mondta, hogy inkább elmegy, mint velünk maradjon.
2017. ápr. 16. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs senkim, egyedül vagyok itthon, jó ötletnek tűnt ez a hosszú hétvége, de már várom a keddet.
2017. ápr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jó család lehet a tiétek, nem ártana azon elgondolkodni, hogy miért nem akar veletek lenni!


Anyukám februárban 56 évesen meghalt, így most apával csak ketten "ünnepelünk", párom most nem lesz itt (távkapcsiban vagyunk 4 éve).

2017. ápr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk vallásosak, nem jelent nekünk semmit a húsvét, nem ünnepeljük. Elég mozgalmas hétvégénk volt, tegnap és tegnapelőtt is elmentünk kirándulni, úgyhogy ma pihenünk, a férjem most meccset néz, én pedig netezgetek egy kicsit aztán olvasok, délután pedig majd együtt csinálunk valamit.


Nekünk nincs problémánk a külön programokkal, de azért erősen elgondolkoznék egy olyan házasságon, ahol a férjem inkább bármi mást csinál, minthogy velem legyen és ezt így szépen az arcomba is vágja.. Ha ez rendszeres, akkor nem tudom, mit keresel még mellette.

2017. ápr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát, én sem tudom.

Indult reggel azzal, hogy felvetettem a nyaralást. Erre minden okot felhozott, miért nem tud ő ezen gondolkodni. Úgyhogy lejött a mondanivalója lényege. Csak a fiunkat sajnálom.

Egyébként ott tartunk, hogy ő is szívesebben van egyedül, és már én is

2017. ápr. 16. 14:19
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

A hosszúhétvége mindenkit besavanyít otthon, akik meg aktívkodnak( nagy készülődés-vendéglátás, utazás) nem győzik majd kipihenni hétközben.


Pocsékba megy egy csomó maradék, felszöknek a kilók.


A gyerekek élvezik szerintem egyedül a húsvétot, akárcsak a karácsonyt.

2017. ápr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

"Csak a fiunkat sajnálom."


Hát igen, azt én is sajnálom, hogy a szülei képtelenek voltak mind a ketten tenni a kapcsolatért, hogy egy működőképes, harmonikus, sírig tartó család legyenek.


Remélem a következményeket levontad, tanulj a hibákból, hogy legközelebb ne kövesd el újra.


Egyébként tényleg jobb lenne, ha minél előbb különválnátok, mert egy gyereknek egy egészséges boldog családra van szükséges, hogy egészséges felnőtt ember váljon belőle.

2017. ápr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem holnap van húsvét?
2017. ápr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyedul vagyok.Szuleim csavarognak.

Semmi nem tud lekotni,es jar az agyam egy fiun.Varom mar a keddet,hogy dolgozhassak.

Nem igazan foglalkozom evvel az unnepel.

2017. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És mi az oka, hogy nem szeret otthon lenni és minden fontosabb? Már korábban is ilyen volt?
2017. ápr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%

Vasárnap nem feltétlen húsvét, de MIÉRT megy a haerjaval? Nyilván okkal húz el otthonról :)


Egyébként mi Velencében voltunk.

2017. ápr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!