Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ferfiak, mi jatszodik le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, mi jatszodik le bennetek amikor a felesegetektöl csinosabb nöt lattok, esetleg több alkalommal?

Figyelt kérdés
Hülyen hangzik a kerdes, de szeretnem tudni, hogy csak a pillanat varazsa , ami utan 5 perc mulva mar nem is emlekeztek , vagy sokaig fantazualtok roluk...ha van egy csinos nö akivel hetente többször van alkalmatok talalkozni, beletek bujik a kisördög?Keresitek e szandekosan annak tarsasagat?

2017. ápr. 21. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ó, Istenem! Te nem látsz a férjednél jobb pasit nap mint nap?
2017. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
az, hogy "nincs meg a kémia"
2017. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Parkapcsolat alatt nem kelti fel mas no a figyelmem. Parkapcsolaton kivul viszont termeszetesen keresem azoknak a tarsasagat, akik tetszenek nekem.
2017. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 schamuelson ***** válasza:
92%

A legtöbb ilyen esetben csak megcsodálom, mint a galériában egy szép festményt. Nyugtázom, milyen jól néz ki, milyen szemnek kellemes testarányokkal rendelkezik, milyen szép arca van, aztán megyek tovább, és kb 3 perc múlva el is felejtem.

Ha többször is látom, akkor úgy 3-4 alkalom után immunissá válok a szépségére, már fel sem tűnik. A nyugtázás lerövidül arra: Ja, ezt a nőt már láttam...

(De az én véleményem nem mérvadó, már öreg vagyok.)

2017. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

én szeretek szemlélődni a nőket is és a férfiakat is nézem mindig, amerre járok...a nőket természetesen szexuális szempontból is. Mindig megnézem, milyen melle, feneke van, arca szép-e, menyirre öltözik rib-anconsan, stb. de aztán mindig jön a következő szép csaj és akkor már arra figyelek.

Soha nem jutott később, pl otthon vagy munkában az, hogy hú, de szép csajt láttam a villamoson, és most, hogy válaszolok a kérdésre egyet sem tudnék felidézni közülük.

ha a feleségemmel együtt vagyok, akkor próbálom ugyanezt kevésbé feltűnően csinálni, de többször lebuktam már.

Szerintem minden hetero férfi ezt csinálja, kivéve azok, akik állandóan telefonoznak.

2017. ápr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
semmi, lexarom őket
2017. ápr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Gondolatban minden. De ezen ne patàzz ez ilyen nàlunk ürgéknél.
2017. ápr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
nem létezik a feleségemnél szebb nő.. ha létezne, akkor az lenne a feleségem.
2017. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát az, hogy de megbacnám.. és hogy talán mégse az igazival vagyok jelenleg?, stb,stb..
2017. ápr. 22. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jézusom. Ez napi dolog, ha városban élsz. Mondjuk mindennap átmész munkából haza felé egy megyeszékhely főterén, vagy 10-et látsz. Munkában is sokan.
2017. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!