Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy házaspár aktív életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy házaspár aktív életet él facebook-on, de nem ismerősei egymásnak, az miért lehet?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 30. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
mert életük nagy részében együtt vannak nem messengeren hanem élőben beszélgetnek nem romantikus képeket tesznek ki hanem élőben romantikáznak......
2017. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkodtam, miért nem imerősei egymásnak sok házas/pár.
2017. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem pont azért, mert köztük már jóval szorosabb kötelék van, mint egy ismerősi viszony. Nem égetik magukat azzal, hogy "bejelölik egymást ismerősnek", mert ők egy pár és ennyi. Ismerős a Béla a melóhelyről, Gizike a fodrászatból vagy Lajos, a postás, de egy házastárs már sokkal-sokkal több annál:)
2017. ápr. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Fölösleges lenne, mert együtt élnek, tudják mi történik a másikkal, és mindketten megélik a közös pillanatokat. A facebookra ezeket az élményeiket osztják meg. Mivel ők mindketten részesei az adott élménynek, nem kell ismerősnek lenniük a facén, mert anélkül is látják , tudják a dolgokat. Nem likolgatják egymás képeit, mert szóban elmondják egymásnak, hogy milyen jó, mennyire tetszik....
2017. ápr. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem egészen más okok miatt.


A gyerekeiket is bejelölik, anyjukat apjukat, házastársat meg nem.

2017. máj. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Másik teóriám, így hagynak szabad teret egymásnak.
2017. máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Demény József ***** válasza:
Én sem jelöltem be ! Ott ül mellettem ...ha valamit szeretnék...megoldjuk élőben :-)
2017. máj. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem furcsa, hisz ott vannak mindennap egy fedél alatt. Az sokkal gázabb, mikor a házastársak facebook-on köszöntik fel egymást, szívecskékkel meg mit tudom én mivel.
2017. máj. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Imre777 ***** válasza:

Hogy érted?

Kötelezővé kellene tenni?

2017. máj. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Imre777 ***** válasza:

(Amúgy azért van, mert nem jelölték be egymást ismerősnek vagy nem igazolták vissza a másik jelölését. -De hát mindannyian tudjuk, hogy ez hogy van a közösségi oldalon!)


Vagy tényleg, mit akartál kérdezni! (?)

2017. máj. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!