Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Előfordulhat az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat az, hogy egy házaspár kézenfogva sétál egymással az utcán, közben pedig nincs rendben a házasságuk?

Figyelt kérdés
2016. nov. 26. 17:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Természetesen.
2016. nov. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De ennek mi értelme van? Akkor minek fogják egymás kezét? Ha én valakitől elhidegültem, annak nem fogom a kezét...
2016. nov. 26. 17:09
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi vagy még, majd megérted, ha felnősz! :)


(egy kicsit súgok azért: külvilág felé leginkább mindenki a szépet és jót mutatja)

2016. nov. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már kicsi, bár jó lenne.:) De nem értem, mire a képmutatás akkor...én ilyen vagyok, de akkor lehet, hogy én működöm rosszul.
2016. nov. 26. 17:12
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

nem működsz rosszul, én is így látom, ahogy te, viszont tisztában vagyok azzal is, hogy nemcsak a rózsaszín ködös szerelem létezik, hanem vannak árnyoldalak is


sok ember azért marad együtt a "párjával" mert nem akar egyedül lenni

plusz nagyon ciki beismerni, hogy elcs..szett egy életük van, inkább mutatják a szépet

2016. nov. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédaink a legjobbak, de tényleg. Épp válnak, de ha az anyjáékhoz mennek, olyan boldog pár, mintha előtte házasodtak volna össze. Az anyjáéknál minden oké, csók, kézfogás, ölelkezés. Ha meg otthon vannak, nem is beszélnek.
2016. nov. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
:D
2016. nov. 26. 17:25
 8/22 A kérdező kommentje:
Többet kellene a szülőkhöz menniük.:D
2016. nov. 26. 17:25
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy se vele se nélküle kapcsolat. És az ember hangulata változik, egyik nap örülök, hogy van párom, fogom a kezét, sétálunk, másik nap pedig a pokolba kívánom. Van ez így...
2016. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Igen, egyszerűen csak megszokásból teszik.
2016. nov. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!