Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak emberek akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak emberek akik nem szerelemből házasodnak?

Figyelt kérdés

2016. aug. 5. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Biztosan vannak. Azt a kapcsolatot nevezik érdekkapcsolatnak!
2016. aug. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Vannak. Pl. Vajna Timike
2016. aug. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csakis nem szerelemből házasodnék...
2016. aug. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Mi a kérdés?
2016. aug. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Magic85 ***** válasza:
66%
Igen vannak! Én úgy vélem jobb nem szerelemből házadodni. Olyankor nem lát tisztán az ember. És a szerelem egyszer elmúlik és vagy átmegy szeretetbe vagy sem. Én nem szerelemből házasodtam és jól tettem. Imádjuk egymást és minden rendben. De ezt tiszta fejjel jobban látja az ember. De ez az én vélemenyem😊
2016. aug. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már volt a közelmúltban - lehet, hogy nem szó szerint, de a lényegét tekintve. Lapozz vissza ebben a témában. Én is írtam egy hosszabb hozzászólást, nincs kedvem még egyszer bepötyögni (nyilván most sem látom másként, mint néhány hónapja).
2016. aug. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előző vok. Hozzátenném, aki nem szerelemből házasodik, az nem feltétlen anyagi érdekből, de ezerféle érdek lehet (de legalább még néhány). Én pl. nem akartam, hogy a csajom (akit egyébként nem tudtam lerázni) vállalja tőlem a 2. abortuszát, így elvettem feleségül. 23 év után váltam el tőle.
2016. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 jikanv ***** válasza:

Igen. A pasinak sok a peze es nonek csak az szamit hogy mit szolnak a szomszedok ha vele latnak.

A csaj jol nez ki es a pasi csak azt latja hogy mit szolnak a szomszedok ha vele latnak.

Alacsony oonerteku emrekek akik ezt csinaljak de az orszag tobbseget a szomszed oltozteti a szomszed mondja meg mit csinaljon, hogy oltozzon hov mnjen nyaralni, milyen kocsit vegyen. Ne tartozz kozejuk. Ha tetszik a masik akkor nyugodtan kerd meg a kezet ha szereted es jol erzed magad vele, mert a belso ertek ami az eleted oromme teszi. A szomszedok es a erdek feleseg/ferj le se fognak tojni ha segitseg kell, de az igazi parod az igen ha szeretetbol van a hazassag. nagy a segge, kicsi a feje, alacsony, magas, kover, kit erdekel ha szereted.

2016. aug. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Például vannak olyan országok, ahol az apa választja ki a megfelől férfit a nő(lánya) számára. De vannak akik a pénz miatt is...
2016. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mindig érhető tetten tisztán az anyagi tényező, de közvetve tényező (lehet) -és sok esetben az is. Sok nő van úgy vele, (de férfi is lehet ugyanígy), hogy a másik felet a körülményeivel együtt (v.a körülményei miatt) szereti, ill. azért viszonyul hozzá úgy, ahogy viszonyul.
2016. aug. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!