Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lany188 kérdése:

Túl korai? L/22

Figyelt kérdés
A 24 éves párommal 1 éve vagyunk együtt, szinte rögtön (1 hónap után) összeköltöztünk. Én már dolgoztam suli mellett is, most kezdek teljes állásban, ő évek óta dolgozik. Már beszéltünk eljegyzésről, házasságról, családalapításról, és utalt rá, hogy még az évben meg fogja kérni a kezem. Eljegyzést és családalapítást én is szeretnék, házasságot pár év múlva. Túl korai, ha 1-1,5 év után már eljegyezzük egymást?

#házasság #szerelem #eljegyzést
2017. máj. 8. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, csak ne hazasodjatok ossze meg. :)
2017. máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Felőlem aztán...
2017. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
És ha azt mondjuk, hogy igen, akkor nem jegyzitek el egymást? Hmm, komoly egy kapcsolat lehet...
2017. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Fel lehet bontani az eljegyzést, el lehet válni, de nem ebből kellene kiindulni. Ez nem életkorfüggő, de ha kétségeid vannak, akkor várj.
2017. máj. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Ahogy leírták előttem, ha nem vagy biztos benne, akkor várjatok egy kicsit, nem vagytok elkésve. Az eljegyzés az csak jelképes dolog, tudatja, hogy szeretne veled összeházasodni. Ha megkérte a kezed, még évekig nem baj, ha nincs házasság. 27/f
2017. máj. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem értem hova siettek. 22 éves vagy basszus. Hova kapkodsz? Előtte ismerjétek meg egymást, mielőtt összeköltöztök meg összeházasodtok!!!
2017. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem egyikkel sincs probléma. A szüleitek korában szerintetek máshogy mentek a dolgok? 18 éves kortól azt csináltok amit akartok úgy mond.

Amúgy meg lakva ismerik meg a másikat, szóval ha ott gondok adódnak, valószínűleg nem is fog működni.

2017. máj. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%

ha együtt éltek, minek? MI fog változni? Akkor meg csak felesleges hajcihő.

ha ezt a helyzetet akarod rendezni, akkor nem, mielőbb legyen meg.

Ja, s nem azért házasodunk, hogy elváljunk!

2017. máj. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az utalgatást, célozgatást kéne lecserélni konkrét tervekre, ha ez sikerül, le tudtok ülni és kimondani hogy igen, tervezem az eljegyzést egy éven belül, után 1 éven belül összeházasodunk - akkor nem korai.

Amíg számodra kétely hogy mit gondolnak mások, addig számodra korai.

Én 22évesen úgy voltam: legyünk együtt 3-4éve, ebből min 1 éve éljünk együtt, ennyi idő alatt a hormonok kitombolják magukat.

2017. máj. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az eljegyzés annak a szándéknyilatkozata, hogy a közeli jövőben össze akartok házasodni. Ha eljegyzés után 1-2 éven belül össze is házasodtok akkor nem korai. Ha még évekig bohóckodnátok jegyben járogatással konkrét esküvői tervek nélkül, akkor teljesen komolytalan és felesleges az eljegyzés. De ti tudjátok.
2017. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!