Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak olyan fiatal férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan fiatal férfiak akik el tudnák képzelni hogy egy idősebb nőt vegyenek el és vele alapítsanak családot még fiatal korukban?

Figyelt kérdés
A fiatal pasik alatt a 21-26 közöttieket értem kb. És az idősebb nő 28-33 közötti. Szóval nem sokkal idősebbre gondoltam.

2017. máj. 28. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Határozottan igen!!
2017. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze,semmi akadálya.

Két felnőtt embernél szerintem a kor semmit nem számit.

A lényeg a kölcsönös szeretet és tisztelet.

2017. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen.


Egyébként nővérem és a párja között 12 év különbség van, testvérem javára.

2017. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Tovább megyek: 26 vagyok, a párom 40. Egyre inkább tudom, hogy VELE el tudom képzelni a jövőm. Úgy vagyok vele, hogy ha összeköltözünk majd és az is működik, akár el is veszem.
2017. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Manapság divat az hogy a nő az idősebb akár 10-15 évvel is a pasijánál.


Én alapból úgy látom hogy a korombeli és nálam fiatalabb lányok nagyon nagy része komolytalan, gyerekes, és idétlen. Nem sokára 25 éves leszek és a nálam 1 évvel idősebb lányok zömével egyszerűen nem lehet mit kezdeni, gyerekesek, idétlenek, unom már őket, mert semmit nem vesznek komolyan, nincs bennük felelősség tudat sem és csak mennek a fejük után. Én már akkorát csalódtam bennük hogy már általánosítok mert egyetlen egy kivételt sem tudok. Aki esetleg még normális ő már rég férjhez ment vagy komoly kapcsolatban él ami érthető. Munkahelyemen is van 2-3 személy akik náluk idősebb nőkkel vannak együtt és egyikőjük már családos, és el is vette a nőjét.

Én például egy 40 éves egyedülálló anyukával beszélgetek és randizgatok, bár nem látom hogy több is lesz a dologból, de én mondom vele ezerszer jobban érzem magam, sokkal értékesebb az élete, mellette hihetetlenül csinos, komoly, érett és oda-vissza megy a dolog.


Én már nem is tervezek 30 évnél fiatalabb nővel, mert én amit tapasztaltam az valami borzadály és csodálkoznak sokan hogy miért nincs barátnőm már jó pár éve. A korombeli férfiak többsége sem százas az ku.va isten. Akik normálisak külföldön vannak, vagy máshol, akár fiúk akár lányok de én környezetembe és úgy a lakóhelyem közelében nem igen látok normális fiatalokat, pedig itt azért még élhetőbb az élet mint más ország részekben.


Ez van, ilyen lett a világ.

2017. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem elképzelhető egy ilyen szitu. Ez a korkülönbség még simán belefér, amit leírtál.


Nekem az fura amikor majden 20 év van a srác meg a nő között. Belegondolva, hogy a srác boldog 40 éves éveit éli apaként, gyerekekkel, munkával, és a felesége meg 60 éves majdhogynem nyugdíjas... Fura így belegondolni.


De a te szitud , max 10 év különbség bőven elfogadható.

2017. máj. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A férjem volt osztálytársa az érettségi után pár évvel feleségül vette az angoltanárnőjüket, már 2 gyerekük van.
2017. máj. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, miért ne lennének?


Az én férjem csak 22 éves volt amikor összeházasodtunk, én akkor 25, és 1,5 év kapcsolat után házasodtunk. Persze esküvő előtt együtt is éltünk, fél évet. A lánykérés viszont már jóval hamarabb megtörtént, annyira biztos volt a választásában, én igent mondtam, mert én is biztos voltam kettőnkben:)

Még csak 7 éve vagyunk együtt, de nagyon hamar elrepült ez az idő is. Gyerekünk nincs, és még nem tudjuk lesz-e, valószínűleg nem. 6-7 év múlva végleg kiderül. Utána már semmiképp nem szeretnék szülni. Viszont ettől még mi ketten egy család vagyunk. (még ha vannak is olyanok akik szerint nem)

Pár év korkülönbség ide vagy oda semmit nem számít. 8-10 már van akinek igen. Nekem legalábbis. Soha nem vonzottak az ennyivel idősebb férfiak. 31/N - 28/F

2017. máj. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!