Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek megeri ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megeri ez a kapcsolat igy?

Figyelt kérdés
31 eves vagyok,a parom 42.o egyszer huszonevesen volt hazas 6evig.a felesege hagyta el.ami bant hogy en mindig vagytam arra hogy valaki felesegul vegyen,de o nem akarja.nem kertem sose hogy vegyen el de nagyon jol tudja hogy mennyire vagytam ra hogy ferjhez menjek,de amikor pl eskuvot lattunk valahol akkor en mondtam neki hogy de jo nekik,erre o meg beszol ilyet erre hogy majd megbanjak vagy valami kiabranditot.nekem ez elegge rosszul esik hogy igy gondolkodik.amugy meg szeret meg ki is mutatja,meg egyszer ilyet mondott hogy jobban szeret mint a volt feleseget akkor.erre en meg beszoltam hogy ot megis el tudtad venni.de azzal jott hogy az csak egy papir meg felesleges.komolyan en sose kertem tole hogy vegyen el csak kimutattam hogy szeretnem.

2017. máj. 31. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Mivel egy fontos kérdésben tök másképp gondolkodtok, így szerintem nem éri meg.
2017. máj. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. máj. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ő már olyat tud, olyat tapasztalt, amit te nem. Vagyis igaza van, hogy "majd megbánják", legalábbis a többség igen, és úgyis elválik. Viszont az is igaz, hogy mindenki, aki még nem próbálta azt hiszi, hogy ő másképp fogja csinálni, az ő házassága nem lesz ilyen, ő nem fog elválni, aztán tessék, előbb-utóbb ez lesz a vége. Amúgy meg csomó kapcsolat tök jól működik, amíg nincs esküvő, aztán amikor az megvolt, elkezdődik a kérlelhetetlen hanyatlás...
2017. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A tagolt beszéd kialakulása az emberré válás fontos része!!!!
2017. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell elvált pasival összejönni annak aki szeretne házasságban élni. A legtöbb megkeseredett, csalódott, és a jelenlegi párjára vetíti ki az exe okozta sérelmeket. Azt is, hogy el kellett válnia.

Nem illetek össze, más a jövőképetek, nincs értelme. Én pl össze sem jöttem volna vele. Ha nem lenne ellenére egy újabb házasság akkor sem, mert én azt szerettem volna, ha olyan férfival házasodom össze akinek szintén első a házasságunk.

2017. jún. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem kene elvalt pasi, azok mindig zurosek. Van boven korombeli fuggetlen ferfi eleg, minek kezdenek egy altalad leirt lelkironccsal?
2017. jún. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez a Te reszedrol szerintem ugyanugy onzoseg mint az Overol. Nem akar hazasodni, valoszinuleg azert mert attol fel, ami az elozo hazassaganal is tortent- ellaposodott a kapcsolat es egy szuper dologbol egy katasztrofa valt. Nem ugyanazt keresitek, eloszor probalj azert meg Vele leulni es megbeszelni, hogy szeretned, ha atgondolna. Viszont egy dolgot ne felejts el- hazassagi problema eseten lehet menne az "en megmondtam elore..", arrol nem is beszelve, hogy bennem megfogalmazodik az a kerdes is, hogy jol sulhet-e el ez, ha erolteted.... (irtad, hogy nem mondtad sosem, hogy vegyen el csak celozgattal: most vagy annyira sotet, hogy nem vette a lapot, aztan majd par honap/ev mulva mikor osszepakolsz, akkor annyit mond, hogy miert nem mondtad?- de ezt nem hiszem. Vagy a masodik eset, a celozgatasokbol leesett Neki es ez valamelyest frusztralja...)

Ha nem ugyanazt keresitek akkor barmennyire is szeret- semmi keresni valotok egymas mellett. :/

2017. jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3. Azok a kapcsolatok amik esküvő utàn tönkremennek akkor is elromlanànak ha a felek soha nem hàzasodtak volna össze. Az ilyeneknél màr alapból a kapcsolatban gondok voltak, az esküvőnek, hàzassàgnak ehhez semmi köze. Buta dolog azt gondolni pl egy döglődő kapcsolatról, hogy majd rebdbejön ha összehàzasodnak vagy ha jön a gyerek. Sokan sajnos így képzelik, aztàn jön a pofàraesés. A hàzassàg akkor működik ha tesznek érte, és ha a felekről màr a kapcsolat alatt kiderült hogy mint emberek, mint 2 személyiség valóban passzolnak egymàshoz , az érzelmi oldal pedig alap természetesen. Így a konfliktus eleve kevesebb lesz, ami pedig felmerül, azt együtt oldjàk meg , közös erővel.
2017. jún. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!