Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek ez nem esne rosszúl? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez nem esne rosszúl? A gyerekem apja nem akar elvenni.

Figyelt kérdés

Párommal másfél éve vagyunk együtt, nem terveztük a gyereket, de amikor megtudta, hogy terhes vagyok megkérte a kezem.

Úgy alakult, hogy csak most márciusra kaptunk időpontot az esküvőre. Ma közli velem, hogy meggondolta magát és mégsem akar elvenni, de éljünk továbbra is együtt. Mivel az anyjánál lakunk fogtam a cuccomat és eljöttem.

Ti hogyan reagáltatok volna?


2014. márc. 7. 13:06
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
16%

Elfogadtam volna, hogy nem akar elvenni. Na és mi van abban? Nem egy papírtól leszel boldogabb. Attól még élhetnétek boldogan mint család, szerintem eléggé eltúloztad hogy felhúztad ezen az orrod és eljöttél.

29/N

2014. márc. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
17%

Ha a gyerek felnő, mit mondasz neki? Mert az apja nem volt hajlandó papírral megerősíteni azt hogy szeret téged?

Remek!

2014. márc. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
17%

Teljesen túlreagáltad. És ha nem vesz el akkor mi van???

Papír nélkül már borul a világ?

Különben is, másfél év után gyerek meg esküvő... én is elgondolkodnék...

2014. márc. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
24%

Igazán stabil kapcsolatnak tűnik a tiétek. Ráadásul az anyjánál laktok? Gratulálok.

Szegény gyerek...

2014. márc. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
16%
Nem esne "rosszúl".
2014. márc. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim válasza:
25%
Nyilván rosszul esik, de elég indokolatlan lépés fogni magad és lelépni. Inkább kérdezted volna meg tőle, hogy végül is miért döntött így, és meg tudtátok volna beszélni. De szerintem sokkal elsődlegesebb lenne először felépítenetek egy normális színvonalú életet saját lakással/házzal, mint egy esküvő..
2014. márc. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
24%
És? Másfél év után hozzá nem mennék senkihez. Gyereket meg pláne nem szülnék. De ha már így esett, akkor sem kell emiatt összeházasodni a mai világban, hála az égnek.
2014. márc. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
78%

Erosnek tartom, hogy leleptel, de megertelek.

Ha egyszer megbeszeltetek, hogy lesz eskuvo meg minden es abbol viszakozik valamelyik fel ott mar nagy gondok vannak.

Valoszinu nem biztos benne hogy veled akarja leelni az eletet, vagy mar van is valakije, es a papir csak nehezitene a helyzeten ha lepni akar.

2014. márc. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
18%
A napi pársoros, érzelemmentes kamu. Ha ez igaz lenne, akkor azon hőbörögnél, hogy az esküvő megszervezve, kifizetve, vendégek meghívva, le kell mondani mindent... ráadásul továbbra is gyengus a helyesírásod. Gyerek, tanulj inkább, ne itt éld ki a kreativitásodat.
2014. márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
Nem nagy esküvő lett volna. Azt mondta, hogy ő nem akar megnősülni. 20 évvel ezelőtt már lett volna egy esküvője, de azt is lefújta.
2014. márc. 7. 13:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!