Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy állnátok ahhoz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állnátok ahhoz, ha férjetek a kollegáival hirtelen bulizgatni, hajnalozni akar?

Figyelt kérdés
2 gyerekes apa és az új kollegái miatt eljár bulizni, inni, hajnalban jön haza. Nem hiszem, hogy nőügy. Nekem nem enged szabadságot, 2 éve látott barátnőmmel találkoztam és 7re "hazarendelt" korábban. Ő meg most egyre többet akar menni. Nem is akarta, hogy velük ebédeljek a kisfiunkkal együtt, amikor lett volna rá lehetőség. Mit mondanátok, hogy észhez térjen?
2017. jún. 29. 11:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Talan azt, hogy nem a masik birtoklasarol szol a hazassag? Hogy egyenlo felek vagytok/kellene legyetek?
2017. jún. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%

A helyedben én őszinte lennék vele.

Megmondanám, hogy ez nem fair, és ha ő eljárkál bulikázni, akkor én is eljárhatok a barátnőkkel. És hogy neki is kötelessége a gyerek mellett lenni. Tessék csak szépen bébiszitterkedni, amíg haza nem érkezel. Neked is jár a lazulás, nem csak neki.

Egyébként is minek néz, ingyen cselédnek meg bébiszitternek? WTF???

Lehet, hogy még azt is megkockáztatnám, hogy hiába rendel haza hamarabb, azért se mennék. Mégis mit tudna tenni? Utánad megy és hazarángat? Ha pedig nem látja be, hogy te nem ingyen munkaerő vagy otthon, hanem ugyanolyan ember, mint ő, és ugyanúgy szükséged van a kikapcsolódásra, mint neki, akkor elgondolkodnék azon, hogy érdemes-e vele maradni.

2017. jún. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Igen ez nem fair. Ezt belátja, és ugyanúgy megy.
2017. jún. 29. 12:19
 4/32 A kérdező kommentje:
Azt szeretném elérni, hogy álljon le a bulikkal, mert ez így nem sok jóra vezet itthon. Elviszem a gyerekeket nyaralni és már azon gondolkolkozik, hogy házibulit rendez és hány embert hívjon meg.
2017. jún. 29. 12:21
 5/32 A kérdező kommentje:
Mi marad nekem? Érzelmi zsarolás? Hiszti? Fenyegetőzés? Egyelőre szelíden beszélek hozzá, de kevés vagyok :-(
2017. jún. 29. 12:23
 6/32 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Miért egyedül mész a gyerekkel nyaralni? Egyedülálló szülő vagy? Vagy mi? Szépen megy veletek, elvégre egy család vagytok, vagy senki nem megy sehova! Hogy mi marad? Ha tudod, hogy tuti otthon lesz aznap este, akkor te menj a barinőkkel. Ha pedig nem akarsz/tudsz, akkor legyél következetes. Legyen valami következménye annak, hogy így felrúgja a családi életet. Te gondolkodj el valamin, amit változtatni fogsz, ha nem áll le. Nem kell se hisztizni, se érzelmileg zsarolni, mert akkor még ennyire sem fog komolyan venni. Cselekedni kell.
2017. jún. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem viselném el, hogy a tulajdonaként kezel
2017. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem jön velünk mert dolgozik és az én rokonaim lesznek ott, így nem is bánom. Máskor is volt ilyen vagy hogy ő vitte az egyik gyereket nyaralni külön. Együtt élünk rendesen. Na igen mi vehetné rá őt, hogy álljon le ezzel a bulimániával? Hiába a szép szó, elmegy. Erőszakosság nem hiszem, hogy megoldja, bár ki tudja..lehet tetszene neki ha küzdök érte? Nem tudok mit kigondolni..
2017. jún. 29. 12:48
 9/32 anonim ***** válasza:
71%

gondolom új kollegák nem gerekes apukák, hogy ráérzett, hogy neki sok a mostani élet.

ezt meg lehet neki mondani, ha sok, akkor váltok és kész. mehet bulikázni

2017. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom, hogy engem időre hazarendel mert 7kor gyerekeknek vacsi fürdés, hanem, hogy magának meg nem parancsol, és kezdi túlzásba vinni a bulizást.
2017. jún. 29. 12:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!