Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakinek van tapasztalata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fzsuzsanna kérdése:

Valakinek van tapasztalata osztrák férfival? Milyenek a párkapcsolatban, férjként?

Figyelt kérdés

Osztrák

szerelem


2016. jún. 7. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Most tényleg egy kaptafa alá akarod venni aki osztrák és egyben férfi is? Tényleg?
2016. jún. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 liliom99 válasza:
Merre laksz Fruzsi?
2016. jún. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Németül beszélnek.
2016. jún. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
Tartományonként nagyon eltérő lehet a férfiak gondolkodása. Szóval tudni kéne közelebbit.
2016. jún. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Alsò-ausztria
2016. jún. 7. 11:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Mikor cserediák voltam Ausztriában, a család nem fürdött csak egy héten egyszer. De te most komolyan így akarsz megítélni másokat? Rólunk is sokszor mondják hogy pesszimisták vagyunk, meg panaszkodunk állandóan de szerinted mindenki ilyen? Még ha arabokról kérdeztél volna vagy valamilyen nagyon eltérő kultúráról...Bár ott is vannak kivételek.
2016. jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hányszor teszed még fel a kérdést?

Már megkaptad a megfelelő válaszokat.

Fogadd el hogy ez személyiség függő, és nem az illető állampolgárságától függ.

2016. jún. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es válaszolò.nem tudom h egyáltalán dolgoztál-e már osztrákkal,hogy tudd milyenek.mert főleg a határ mentèn,nem nagyon szeretik a magyarokat.ès nekem a munkatársaim is azt sorolgatták,akik több ève kint dolgoznak,hogy vigyázzak az osztrák fèrfiakkal,mert inkább csak kalandra vagyunk jòk nekik
2016. jún. 8. 07:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező igen tudom milyenek mivel én is ausztriában dolgozom....
2016. jún. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!