Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők! Ti ismerkednétek házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti ismerkednétek házas férfival?

Figyelt kérdés
29f
2017. júl. 26. 12:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%

Még ha teszem azt egy erkölcstelen ribi lennék, akkor se látom be miért éri meg nekem? Szóval ez ugye elég tiszta, hogy csak szexkapcsolat lesz. Na már most, én akkor úgy szeretném, hogy hetente minimum 3-4 nap találkozzunk és legyen valami, akár együtt alvás nélkül, de ez döntő többségében csak hétvégén valósulhatna meg, vagy a későbbi órákban, amikor már nem dolgozok és nem edzek.


Ő valószínűleg hétvégén a feleségével van, hétköznap meg ilyen túlóra és egyéb hülyeségek címén tudna csak egy fél-egy órákra kimaradni feltűnés nélkül, akkor amikor épp úton vagyok haza. Ráadásul folyamatosan kommandózni kéne, hogy az asszony meg ne tudja.


Ennél még az is jobb, ha szerzek egy munkanélküli, jól kinéző suttyó egyetemistát, akinek ideje, mint a tenger és ha szólok neki, ugrik egyből, és nem kell vele szórakozni, hogy jajj várj, parfüm szagú lett a pólóm, le ne bukjak. Semmiféle előnyét nem látom a házas férfinak, még erkölcsi kérdéseken túl se.


26N

2017. júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
61%

Dunát lehet rekeszteni helyes, okos, szingli pasikkal.

Nem szorulok rá senki maradékára.


Elvált pasi se kéne, nem hogy házas!

2017. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%

"ha az ismerkedes elejen oszinten elmondja, hogy hazas...igy ertettem a kerdest...semmi hazudozas"


A feleségének is elmondja? vagy milyen őszinteségről beszélsz?

Nem, nem ismerkedem házas pasikkal. Ennél többre tartom magam.

2017. júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
59%

Hogy gondoltad azt, hogy majd itt találsz olyat aki vevő erre? :)


Egyébként vannak ilyenek. Meg olyanok is akik a férjük mellett pasiznak. De ki vallaná be? :)

Láttam már egyet s mást. Olyan nőket akik tisztában voltak azzal hogy nős a pasijuk, mégis belebonyolódtak. Olyat aki csak unatkozott otthon a gyerekekkel, kellett neki, sőtt járt neki a szerető!

Nem álltalánosítás, de vannak ilyenek.

2017. júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
71%
nem, én se ismerkedek úgy, hogy van párom csak keresek egy jobbat
2017. júl. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15%

Az élet sokszor érdekes dolgokat produkál.

Én is anno így voltam vele, hogy nem ismerkednék nős férfival...

A személyisége és vonzereje kompenzál némi negatívumot a helyzettel kapcsolatban.

2017. júl. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%

"A feleségének is elmondja? vagy milyen őszinteségről beszélsz?"


Dehogy mondja. :D :D :D Akkor vége lenne a kényelemnek.


Nem ismerkednék.Nekem az nem pálya, hogy hol ide, hol oda dugja a farkát.Semmi kedvem, gusztusom az asszony p..ja után csókolni a száját.

2017. júl. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
66%
Belementem már ilyenbe és nem volt jó.
2017. júl. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Van nekem elég nyomorom,nem hiányzik még a bonyodalom is...
2017. júl. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nyomorek

Attol hogy bevalja semmivel sem lesz jobb.

Menjen asszonkahoz es valjon el.

Nem tud ? Igy jart

2017. aug. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!