Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A jeggyűrűt hordó férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jeggyűrűt hordó férfiaknak is lehet rossz a házasságuk?

Figyelt kérdés
Talán buta kérdés, de én még nem sok olyan férfit láttam, aki viselné is ezt az ékszert.

2017. júl. 26. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
why not?!
2017. júl. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Én meg rengeteg olyan férfivel találkozom, aki viseli a gyűrűt. Azt nem szoktam érteni, ha valaki házas, és mégse hordja a gyűrűjét annak ellenére, hogy nem olyan munkát végez, amiben meggátolná, zavarná.
2017. júl. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom merre elsz, de akiket en ismerek es hazas ferfiak, mind hordja a gyurut.
2017. júl. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Én házasságban sem hordanám, maximum olyan társaságban. De rosszul vagyok a gondolattól, hogy valamit állandóan viseljek, különösen ékszert, amitől a bőröm viszket, beizzad alatta és amúgy is utálok bármit is így hordani (még karórát SE hordok).
2017. júl. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

A közvetlen környezetemben egyetlen férfi viseli Mindig a jegygyűrűjét.

Neki nagyon boldog a házassága. Ezt a távolabbi ismerősei is láthatják, nagyon egyértelmű.

Gáz, de mást nem ismerek, aki folyton viseli és férfi.

2017. júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván nem fogják reklámozni és az orrodra kötni,ha van rajtuk gyűrű,ha nincs...de simán lehet.Ezt csak úgy tudod meg,ha bizalmi viszonyba kerülsz az illetővel.
2017. júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Az összes házas férfi, akit ismerek, hordja a jeggyűrűjét... (a párommal beszéltük meg, hogy ő nem fogja, mert veszélyes lenne neki munka közben, beszorulhat, megránthatja valami, összetörheti az ujját, stb..)

Pl apám is hordja mindig a gyűrűjét, pedig rossz a házasságuk anyámmal.

2017. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyszüleim sohasem hordták de nincs még egy olyan házaspár akiken ez az összerartozás gyűrűk nélkül is ennyire világos lett volna.
2023. febr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!