Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek rossz ötlet ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz ötlet ilyen fiatalon házasodni?

Figyelt kérdés

A barátom és én 22 évesek vagyunk. 4 éves a kapcsolatunk és 3 éve élünk együtt.


Na nem mint ha sürgetne bármi is, de ha esetleg megkérné a kezem nem lenne korai?



2017. jún. 2. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem korai ilyen korban
2017. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem korai.
2017. jún. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai szerintem. Tul reg ota egyutt vagytok. Ha ugy erzed, hogy o az igazi akkor miert ne legyel a felesege?! Nem ezen fog mulni, ha elvaltok 15 ev mulva. De mindenkepp gondold at es neha nem art felhozni, hogy kinek milyen tervei vannak a jovoben. :)
2017. jún. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem korai. De az egész élet hátra van. Te döntöd el. Miért várnál? Miért ne várnál? Semmi nincs kőbe vésve.
2017. jún. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

Azért ma egy házasság sem olyan mint régen. Nem kell életed végéig elköteleződni, ha esetleg mégse lenne olyan jó a házasság.


Amennyi ideje együtt vagytok szerintem belefér már simán.

Semmi nem garantálja, ha pl 30-as éveidben házasodsz az se fog válással végződni.


Ezt úgyis csak ti tudjátok eldönteni, mert a kapcsolatotokról nem írtál semmit.


Még ha meg is kéri a kezed, az se jelent elköteleződést. Szép gesztus meg minden, de utána úgyis akkor házasodtok amikor akartok.

2017. jún. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miérr lenne korai? 3 éve együtt éltek, ennyi idő alatt kiismertétek egymást. Ha úgy érzitek, hogy el bírjátok viselni hosszú távon egymás baromságait, akkor hajrá! Az tökéletesen lényegtelen, hogy 22 vagy 42 éves vagy. Bármilyen korban házasodsz, benne van a pakliban a kapcsolat megromlása. Rajtatok múlik, hogyan kezelitek a buktatókat.
2017. jún. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Azért ma egy házasság sem olyan mint régen. Nem kell életed végéig elköteleződni, ha esetleg mégse lenne olyan jó a házasság."


Na ezzel a hozzáállással nem szabad házasodni. Persze nyilván el lehet válni, de úgy kezdeni, hogy max elválunk, hááát....


Amúgy engem nagyon régóta foglalkoztat, hogy honnan tudhatjuk előre, hogy jó lesz-e a házasságunk az adott emberrel és arra jutottam, hogy nincs garancia. Teljesen mindegy, mennyi ideig éltetek együtt előtte, vagy egyáltalán együtt éltetek-e, hány évesek vagytok (jó, nem 18 évesen kell házasodni, de az teljesen mindegy, hogy most 22 vagy vagy 27). A titok részben az, hogy tudod magadról, mit keresel és ismered magadat, részben az, hogy mennyit fektettek a házasságba, részben pedig szerencse.

2017. jún. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az igazi szerelem nem korai... Nagymamám 17 éves volt, nagytatám 23 amikor összeházasodtak. 60 évig voltak házasok, egy évben haltak meg 4 hónap különbséggel.
2019. júl. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!