Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy feleség félrelép a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy feleség félrelép a házasságban, az miért kevésbé elítélendő, mint amikor a férj teszi ezt?

Figyelt kérdés
Sok ilyen esetet ismerek. A nők mindig találnak indokot a félrelépésre. Megromlott a kapcsolat, már nem olyan erősek az érzelmek mint az elején, elhidegülés,stb. De ezek csak üres indokok, ha a férfi teszi ugyanezt akkor általában mindennek el van mondva, de a nőknél ez olyan mártír dolognak számít. Más is tapasztalja ezt?

2017. júl. 31. 18:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Mindkettő ugyanolyan gerinctelenség.
2017. júl. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%
Mert ha elítéled akkor egy nőgyülölő hímsoviniszta náczy vagy! :) (ebből gondolom tudod hogy melyik mozgalom miatt)
2017. júl. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Én, egyik nemet sem ítélem el. Kicsi vagyok ahhoz, hogy ítélkezzek mások cselekedetei felett.
2017. júl. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
a nők meg arról panaszkodnak, hogy a férfiakat ítélik el ezért kevésbé. egyik oldalnak sincs igaza, a megcsalás egyik fél részéről sem kevésbé gáz.
2017. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én azt veszem észre,sokkal jobban elíélik a nőket,mint a férfiakat.Mert ráfogják az adott nőre látatlanul,hogy biztos elhanyagolta magát,nem adott bele mindent a kapcsolatba..


Szerintem mindkét féltől ugyanolyan gerinctelenség...

2017. júl. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, mert az általános megítélés pont hogy az, hogy egy nőnek mai napig "nagyobb szégyen" ha megcsalja a párját.

(Ez mindig is így volt, és a mai napig is a többség így ítéli)


Bár nem tudom a te lelkednek ez miért jó, hogy a közvélemény melyiket tartja nagyobb féregségnek. Én pl pont lesza.rom. :)

2017. júl. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
Ez forditva van a való életben,csak te arról nem sokat tudsz.
2017. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%
Ki tudtok olyan kérdést is írni, ami nem a másik nemet fikázza?
2017. júl. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Férrelépés. Nálam nincs esély a férrelépésre. Ha van bizonyíték hogy félrelépett akkor mondom neki hogy menjen legközelebb is ahoz a pasihoz mert nekem nincs rá emiatt szükségem. Én meg először szakítok, utánna meg már tiszta lelkiismerettel vágok bele új kalandokba. Amúgy szerintem is totál gerinctelenség. Ha annyira nem érzi jól magát, akkor szakítson ennyi. Vagy próbáljon javítani.
2017. júl. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#9-es Nálad miért ne volna esély? Mindenkinél megvan az esélye szerintem. A nők elég jól tudják leplezni ezt.
2017. júl. 31. 19:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!