Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak házasság után szex, volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak házasság után szex, volt valakinek gondja?

Figyelt kérdés
Egy nagyon szolíd, visszahúzodó, szemérmes, félénk, vallásos lányt vettem el, én is konzervatív vagyok. Nem vetem meg a szexualitást, a normális keretek közt. A feleségem is így gondolkozott, de a házasságkötés után, miután egymásnak adtuk a szüzességünk, minden megváltozot. Egyre többször akarja, van hogy napjában háromszor is. Nagyon szókimondó közben (dugjál, keféljél, adjál a punimnak stb), a szájába veszi, és ennél még sokkal vadabb dolgok. Bocsánat a részletekért. Nekem ez sok, de nem tudom mit mondjak neki, nem erre számítottam, nem hiszem hogy ez erkölcsös, de persze nagyon szetetem még így is. A jó tanácsokat, hasonló tapasztalatokat megköszönném. Tamás 21
2017. aug. 27. 11:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
47%
Te beveszte egy ilyen sza r kamut???😅😅😅
2017. aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
47%
mivanmivanmivan???
2017. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
75%

Olyan szinten vagy ostoba, hogy azt nehéz szavakba önteni. Teljesen normális a napi három és amiket leírtál részleteket is, sőt... ez még bőven visszafogott. Elég nevetségesnek tartom az egészet. Már most sajnálom szerencsétlen nőt, hogy egy ilyen töketlen kisfiúval lett megátkozva. Ebből lesz később a félrekefélés. Talán kevésnek érzed magad hozzá? Ha így állsz hozzá, joggal...


Amúgy meg elárulom neked, az a legrosszabb, ha a nő visszafogott fadarab az ágyban! Tapasztalat...

2017. aug. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, meg tudod fogalmazni, hogy mire számítottál a szexet illetően? Azt írtad, hogy nem erre számítottál. Jó lenne tudni, hogy milyen elképzeléseid voltak. Kérlek ne sértődj meg, csak gondold át: egészen biztosan heteroszexuális vagy? Nekem kicsit furcsa, hogy Te nem szívesen szeretkezel az asszonnyal.
2017. aug. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez mondjuk jó kérdés: mire számítottál?
2017. aug. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Na ez a baj a vallási fanatikusokkal....


Teljesen normális, egészséges szexualitása van a feleségednek. Örülj inkább, hogy kíván téged és, hogy nem "fáj a feje".

2017. aug. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
A feleséged teljesen normális, egészséges nő. Örülhetnél, hogy ilyen párod van. Ne haragudj, de azt kell mondanom Veled van a baj, nagyon nagy gátlásaid vannak. Nem egészséges, ahogy hozzá állsz. Keress fel egy pszichiátert vagy hasonlót, mert nem egészséges ahogy hozzá állsz. Szájába veszi Neked vad dolog? Napi 3x ennyi idősen sok? Gondolj bele....annyira szeret, hogy minden porcikád kívánja, nem tud betelni Veled. Csókolózás közben a nyálatok keveredik, az nem undorító, de az, hogy a szájába veszi az meg az? Az is csak egy testrészed. Ha te szerelmes lennél, akkor Te sem bírnád ki, hogy fel ne akard falni minden egyes porcikáját, amikor csak tudod. Puszilgatni, bárhol a testét stb. Neked miből áll az előjáték?Egy-két csók jobb esetben, amúgy meg csak berakod, elélvezel és vége? Mint az állatok? Lehetne ragozni, de ha meg akarod menteni a házasságod és azt akarod jó legyen a lelki kapcsolat is köztetek hosszútávon akkor fel kell Magadban oldani a blokkokat vagy tényleg elgondolkodni szerelmes vagy e, nem e csak barátként szereted, vagy a lányokat szereted e? idd el,ha a szexben nincs összhang, akkor a lelki kapcsolatot is tönkre vágja, csak idő kérdése.
2017. aug. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi újság? Ha nem tudnád, itt szokás reagálni a válaszokra. Kamu kérdés volt, vagy ennyire elborzadtál a válaszoktól, netán Te is ráéreztél a szex ízére? :P
2017. aug. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
48%
Ha ez nem kamu kérdés, akkor sajnos a kérdező nem fog ráérezni a szex ízére, de mg a lényeget sem érti :(. Feleségével tuti nem,nem szerelmes, nem is volt soha belé.Ő csak egy testvér pótléknak tekinti, max. jó barátnak. Sajnos itt szerintem Vele nagyon nagy pszichés bajok vannak, talán felismeri és kér segítséget, különben sokat fog szenvedni még lelkileg.
2017. aug. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Kiszonom a valaszokat.
2017. aug. 29. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!