Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságkötéssel ti hogy álltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságkötéssel ti hogy álltok?

Figyelt kérdés

A keresztanyám és a rokonaim folyton ezekkel a kérdésekkel jönnek, hogy van-e már barátnőd? Nősüléssel hogy állsz?

Falra mászok ilyen kérdésektől😂 Én úgy vagyok vele, hogy párkapcsolatba nem akarok egyelőre belefolyni. Alkalmi kapcsolat érdekel, tapasztalat szerzés céljából, meg én nem akarok még komoly érzelmeket. Csak jól akarom érezni magamat, és kiélni a vágyakat még fiatalon, szóval nősülést még nem tervezek a következő 5 évben. Egy idősebb haver azt mondta, hogy inkább éljem ki magam, minthogy elvegyem az első nőt, és megcsalás legyen a vége. 19/F



2017. júl. 22. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek vele, de nehogy azt hidd, hogy az érzelemmentes szex ugyanolyan jó, mint amikor érzel is valamit a partner iránt
2017. júl. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Házasságot én sem ajánlom ennyi idősen, de párkapcsolatod attól még lehet, nem kell venni a lányt. :"D
2017. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ilyen korban a párkapcsolat sem feltétlenül az örök szerelemről szól....


FYI..

2017. júl. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

hát 19 évesen nem is kell beleugranod a nagyba :) előbb teremts magadnak stabil életet, rakj félre pénzt, legyen egzisztenciád. rokonoknak meg mond meg, hogy "persze, van barátnőm, heti 5000-et fizetek neki menetenként"

lekopnak, ha flegmán szólsz vissza :D

2017. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem kell házasodni egyből, főleg ennyi idősen. Mondjuk én 22évesen már azért szeretnék megállapodni. De ez egyéni. Éld ki magad, persze, csak ne hidd, hogy ez nem történhet meg párkapcsolaton belül. Mert az is megéri. Más, mint 100 más nő, 100 este alatt, de többet tud adni. Sokkal.

De ahogy te érzed. Csak ne félj ettől se, mert nincs okod. És nem kell tényleeg az első randin házasságot tervezni.

2017. júl. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem a papír tart össze..

Ha meg még is szét mentek a pároddal nincs a feleseleges Válási per ... Meg minden féle herce-hurca

Hanem mindenki fogja a kis motyóját. Egyik jobbra a másik balra.

Ha van közös gyerek azt is meg lehet beszélni normális emberi módon hogy hogyan tovább

Ennyi

23 N

2017. júl. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Házasság: kölcsönös szerződés férfi és nő között, melyben kölcsönösen megállapodnak, hogy a szerződés napjától kezdve nem mondják el egymásnak, hogy kivel van viszonyuk.
2017. júl. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Inkább kötök pulóvert, nem pedig házasságot.
2017. júl. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

A házasság nem nekem való... nem akarok semmilyen kötelezettséget.


24f

2017. júl. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Aham... szóval tapasztalat által megindokolva összebújsz néhány lánnyal az igazi előtt. Mivel lesz külömb az igazi mint az összes előtte lévő akivel összebújtál?


Áldásom adom a kiélésre (hehe...) de ne arról szóljon hogy fűvel fával. Ismerj meg számos lányt baráti szinten, ha találsz olyasvalakit aki bejön építs kapcsolatot, és ha igazán egy a hullámhosz szexeljetek is :) De a szex nem gyakorlat, ne tárgyiasítsd... én még mindig úgy vagyok vele (és úgy is maradok) hogy azt csak azzal az emberrel akit közel engedtél magadhoz (azaz a pároddal) és élvezetből, szeretetből, szenvedélyből. Úgy az igazi.

2017. júl. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!