Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szertartásvezetőt keresek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izebigyo126 kérdése:

Szertartásvezetőt keresek esküvőre és nagyon elvesztem a sok lehetőség között. Nincs olyan a környezetemben akinek lenne tapasztalata. Írjon akinek Szertartásvezetős esküvője volt kérem! Kit válasszak?

Figyelt kérdés

2017. szept. 27. 00:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vőféjre gondolsz?
2017. szept. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
*Vőfélyre
2017. szept. 27. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Szia!

Nálunk Viki tartotta a szertartást, nagyon szép személyre szabott szöveget mondott, nekünk és a vendégeknek is nagyon tetszett. Szívből ajánlom!


[link]

2017. szept. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
12%

Az előző kommentelő válaszára annyit reagálnék, hogy Vikit valószínűleg azért gondolod jónak, mert nemigen hallottál még jó szertartásvezetőt.


Szertartásvezetőt keresni nem a cirádás honlap és a jó marketingszöveg alapján kell keresni.

Nézd végig a facebook oldalát, és ha tele van teljesen felesleges információkkal, mint pl ruhák, dekorok, hogy hol készült a haja, milyen cipő van rajta, mi az idei trend stb. akkor annak a szertartádvezetőnek nincs elég munkája. Vagy mert kezdő, vagy mert nem jó.

Ha még így is bizalmat szavazol neki, akkor a legfontosabb, hogy találkozz vele! Ha személyesen nincs meg közöttetek az összhang, akkor nem ő a ti emberetek.

Minden megyének megvannak a maga "sztárjai". De inkább olyat válasszatok, akik szívesen elmennek bárhová. Lehet, hogy több lesz az útiköltség, de így biztosan egy lényegesen tapasztaltabb szertartásvezetőtök lesz.

Esküvőszervezőként azt mondhatom, hogy Magyarországon a két legjobb Szertartásvezető a Simai Mariann és a Lendvai Niki.

Vannak még jók, és futottak még katagóriájúak, de ők a legjobbak.


De bárkit is választotok a lényeg az, hogy szertartasvezetőt választani akkor érdemes ha személyre szabva, rátok írja a szöveget. Akik nem mutatják meg a szövegüket vagy nem kérnek személyes információkat, azoktól azt fogod kapni, amit mindenki másnak is mondanak újra és újra minden hétvégén.

2017. szept. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 halasyemke válasza:
A legjobb barátnőmnek a Simai Mariann volt a szertartásvezetője. Nagyon szép volt. Mi is őt akartuk, de foglalt volt. Ezért megkerestük a Lendvai Nikit. Álmaimban nem volt olyan szép a szertartásunk, mint a valóságban. Nikinek olyan hangja van, hogy azt elképzelni sem tudjátok, amíg nem hallottátok mikrofonba beszélni. Hol sirtunk, hol nevettünk. A család azóta emlegeti. Egyébként emberileg is nagyon megkedveltem. Volt, hogy hajnali egykor is válaszolt a leveleimre. Vicces volt, ha bármin stresszeltem megnyugtatott. Olyan volt, mint egy jó barátnő. Őt nagyon jó szívvel tudom ajánlani.
2017. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

A Lendvai Niki a legjobb választás, mindenkinek csak ajánlani tudom.

Esküvőszervező vagyok. Azelőtt sosem dolgoztam vele. Felhívtam, mert óriási gondba kerültünk. Az utolsó pillanatban kellett helyszínt változtatnunk, és oda nem jött ki a hivatalos anyakönyvvezető. Már foglalt volt mindenki akivel azelőtt dolgoztam.

Niki mondta, hogy nem ér rá, mert akkor épp a családjával fog nyaralni. Elmondtam neki korrektül, hogy ugyanazzal a három emberrel szoktam dolgozni, mert bennük megbízom, de már mindhárom foglalt, és bár vele még sosem dolgoztam, de sok jót hallottam róla.

Elvállalta és hajlandó volt a családi nyaralását megszakítva eljönni, mert nem akarta cserben hagyni a párt. Nagyon rugalmas és megbízható.

Csak ajánlani tudom.

2017. szept. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Nekünk a Paulik Éva volt.

Akkor úgy éreztem, hogy nem rossz. De nem is gondoltam olyan mélynek. Idén esküvődömping volt a baráti körömben.

Hallottam az előbb említett Mariannt és Nikit is. Hát messze jobb volt mindkettő. Mindkettő megható és szép volt. Ami Niki javára írható, hogy még nőként is kifekszem a hangjától. :-)

2017. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 halasyemke válasza:

Nem tudom mennyire aktuális, de hátha megtalálja valaki még ezt a posztot.

Tavaly és időn esküvő dömping van a környezetemben, és szinte lassan anyagi csőd lesz a nyár, mert mindenki házasodik.

Tavaly volt szerencsém találkozni Vidacs Éva szertartásvezetővel.

Késve érkezett a szertartásra és az unokatesómék egyfolytában próbálták hívni, de még csak fel sem vette a telefont. Szegény menyasszony azt hitte nem is lesz már esküvő. Miután megérkezett egy botrányosan rossz szertartást dobott oda elénk. Kapkodott, makogott, szavakat ismételt. Rettenetes volt.


Szintén tavaly láttunk egy szertartást Feleky Zsuzsa szertartásvezető előadásában is.

Atyaég! Sosem választanám őt az esküvőmre. Meg is kérdeztem a férjem barátjának a feleségét, hogy miért pont ő lett. Kiderült már csak ő volt szabad.

Ízléstelen prostinak öltözve túl akart tenni minden vendégen. Nem tudott beszélni se, folyton bakizott. És az a fajta műszeretet, amit eljátszott a pár felé nagyon nagy alakoskodásnak tűnt.


Ha lesz még tapasztalatom írok, de őket kettejüket senkinek nem ajánlom.

2019. júl. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz.


"Nézd végig a facebook oldalát, és ha tele van teljesen felesleges információkkal, mint pl ruhák, dekorok, hogy hol készült a haja, milyen cipő van rajta, mi az idei trend stb. akkor annak a szertartásvezetőnek nincs elég munkája. Vagy mert kezdő, vagy mert nem jó." és számomra nem hiteles, ha mindenféle nem a szolgáltatáshoz kapcsolódó dolgot megoszt az oldalán.


Mindenképpen találkozzatok személyesen! Sokat elárul a megjelenése, mennyire pontosan érkezik, mennyire összeszedettek a gondolatai.


Volt szerencsém részt venni Simai Mariann és Lendvai Nikolett esküvői szertartásán. Nagyon be vannak harangozva, de én nem ájultam el egyikőjüktől sem.


Feleky Zsu pedig valóban túlöltözi a menyasszonyt, és szinte minden alkalommal. Azt gondolom, hogy a megjelenést is mindenképp fixáljátok a szertartásvezetővel.

2019. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Legutóbb a barátnőm vidéki esküvőjén Aradi Dóra szertartásvezetővel találkoztam. Én voltam a tanú, ezért közvetlen kapcsolatban voltunk az utolsó percig.


1,5 órával a szertartás előtt érkezett, mivel az időjárásnak köszönhetően az utolsó pillanatban dőlt csak el, hogy kint/bent lesz megtartva. Rugalmasan kezelte, készült a hideg idő esetére elegáns váltóöltözettel. Segített a helyszín berendezésében. Összeszedett, precíz, alázatos.

A szertartás alatt a násznép, hol a nevetéstől, hol pedig a meghatottságtól küszködött a könnyeivel. Körülbelül 25 percet beszélt.

2019. okt. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!