Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek műkődhet így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek műkődhet így egy házasság, szex nélkül?

Figyelt kérdés

A férjemmel 5 éve vagyunk házasok. Sose voltunk lepedő akrobaták, kezdetben még égett a láng, de az első két év után áttértünk a havi egy szexre...sok munka, stb fáradtan voltunk meg igazából olyan sok kozos jó dolgot csinaltunk egyutt hogy a szex valahogy masodlagossá vált.

Az első gyermekünk 3, a másik 1 éve született. Nagyon nehéz napokat élünk, én 3 éve nem alszom, a férjem 110%on porog a melóhelyén, kozben házat építunk és egy masik lakast is felujitunk. Szabadidonk nulla, a nemalvás mindkettőnk idegeire megy, a férjemnél most diagnosztizáltak magas vérnyomást stb. A szex teljesen eltűnik a kapcsolatunkból, ennek ellenére imádjuk egymást, egymásba kapaszkodunk, minden este boldogan bújunk ágyba. Csak szex nincs mert egyszerűen nem tesz annyira boldoggá hogy időt szánjunk rá, unkább pihenunk, filmezunk. Kb 2 hónapja egyutt voltunk mert kettesben unnepeltuk az evfordulónk. Az jó is volt, de azotase esett szó arról hogy szexeljünk. Az elmúlt 2 évbe háromszor szexeltunk meg volt pár orális bár a férjem ahhoz ia fáradt általában. Moat biztosan a megcsalásra tipeltek sokan: nincs megcsalás mert ha a férjemnek kicsi ereje is maradna a szexre velem tenné...ezt nem ragozom tovább, ha ismernétek, 100% biztosak lennétek a huségében. Szeruntem egy nő megérzi ha megcsalják. És azt is, ha nem..

Nem szaporítom a szót így is hosszúra nyúlt. Működhet ez így évekig? Jár valaki hasonló cipőben?


2017. okt. 22. 20:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#10 szerintem a heti 1 teljesen elfogadható. Ha alaposan "elintézitek" egymást, akkor nem is nagyon kell több. A hónapokig tartó szexmentességet viszont nem tudnám tolerálni. Azért a napi szex és az évi 2-3 alkalom között bőven van átmenet. ;) 9 voltam.
2017. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Őszintén én nem.vágyom többre....ettől függetlwn hetente felkínálom a férjemnek a lehetőségt, rendben tartom magam, ápoltan, stb nehogy a kedvét vegyem el, de tényleg mindig.azt a választ kapom hogy fáradt kimerult inkább bújjunk filmezzünk stb..és nekem is jó így.
2017. okt. 23. 03:17
 13/14 anonim ***** válasza:
#12 akkor nincs kérdès. Ha mind a kettőtöknek jó így, akkor minden OK.
2017. okt. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem, neked nem jó így, akkor fel sem tetted volna a kérdést, kérdező. Te magad is mondtad, hogy neked ez kevés.

Nekünk is volt ilyen időszakunk a párommal, de azért heti egy, az azért minimum lenne egészséges, fiatal emberek között, akkor is ha ezer dolgot csinálnak egyszerre, és kisgyerekeik vannak.

Péntek-szombat estéken kis lazítás együtt, miután a gyerekek elalszanak? Fél órátok csak jut egymásra, nem? A férfiak, ha nagyon fáradtak, akkor is kaphatóak ilyesmire. Ne filmezzetek, foglalkozzatok egymással, igyatok egy pohár bort, hangolódjatok kicsit egymásra. Lehet, hogy a munkahelyi gondok nyomasztják, beszélgessetek, ne rutinosan feküdjetek a tv előtt.

2017. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!