Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségemen kívül nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemen kívül nem voltam még nővel, így arra gondoltam felkeresek egy prostit. Vélemény?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy későn érő típus vagyok így az első nő az életemben a feleségem is immáron. Tök jó minden, happy van, de azért néha eszembe jut milyen lehet mással. Vannak is nők a környezetemben akik nyomulnának, de annyit nem ér ez, hogy kockáztassak mindent.

Arra gondoltam kipróbálnám egy hivatásosnál milyen más nővel, így nincs lebukásveszély. Félreértés ne essék, én szeretem a feleségemet, de félek, hogy ha megteszem valami megváltozik bennem. Ő is mondta egyébként, hogy próbáljam ki mással, csak ne tudja meg. 😃


2017. okt. 22. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Engem nem zavar
2017. okt. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Nagy az Isten állatkertje.
2017. okt. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Szánalmas vagy, ha képes lennél ezt megtenni. Inkább d..gjál többet az asszonnyal, ha szexre vágysz.
2017. okt. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Kamu kérdés? Mer ha nem akkor rohadt szánalmas vagy!
2017. okt. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Kár, hogy megszűnt a karóbahúzás mára...
2017. okt. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Én megértelek, csak azt is gondold meg, hogy neked hogyan állna a szád széle ha a feleséged tenne hasonlot.
2017. okt. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha félredugsz és szarul sül el akkor semmi értelme. Ha jó sül el akkor ismét meg fogod tenni mindaddig amig le nem buksz.
2017. okt. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Emlékezz vissza a házastársi esküdre, aztán olvasd el, amit ideírtál és vesd össze a kettőt...
2017. okt. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha tök jó minden, akkor ne b..aszd el!

Öcsém járt hasonló cipőben. 5 éve volt barátnője, és ki akarta próbálni mással is. Azt hitte a kis lökött, hogy milyen jót fognak szexelni.

Lelketlen, fél perces menet volt egy száraz prostival, aki megjátszotta ugyan, hogy hú de jó...de hát az nem ugyanaz, mint amikor élvezi.

Gondolta az észlény, hogy akkor majd egyéjszakás jobb lesz, ott kölcsönös a vonzalom. A csaj szex után elmondta mindenféle gyorstüzelőnek, impotensnek, lúzernek. Mert szerinte olyan pocsék volt a szex.

Az öcsköst eléggé megviselték a történtek. Párszor lekókadt otthon is. A végén ráment a kapcsolata. Azóta nem volt pár hétnél hosszabb.

2017. okt. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%

Szuper... nekem addig lennél a férjem - Murphy, TUTI megtudja.


Azonnal elválnék, aztán oda raknád a farkad, ahová akarod.


Én meg a vőlegényemen kívül nem voltam senkivel (a merevedési zavaros, 10/9 lankadós, önző exemet nem veszem férfiszámba), és eszem ágában nincs megcsalni, vagy hasonló, mert SZERETEM.

2017. okt. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!