Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi idő után házasodtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után házasodtatok össze a párotokkal? Éreztétek, hogy ő lesz a társatok?

Figyelt kérdés
2017. nov. 10. 14:05
1 2
 11/17 anonim válasza:
'13ban ismerkedtünk meg. Egyikünk sem akart házasságot, nagyon is a "szimpla" együttélést terveztük, aztán '15 őszén nagyon beteg lett, sokáig feküdt kórházban is. Akkor döntötte el, hogy mega egy ilyet nem talál, nem enged el, év végén megkért. '16. március esküvő, '17. május baba.
2017. nov. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
1,5 év után házasodtunk össze, én akkor 25 éves voltam, a férjem 22. Ennek 6 éve. Már 2 hét után biztosan tudtuk, hogy összetartozunk, 1 hónap után kérte meg a kezemet:) Összességében 7,5 éve vagyunk együtt. Életünk legjobb döntése volt:) Egyébként, netes társkeresőn ismerkedtünk össze!
2017. nov. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
45%
Megismerkedésünket követő 22. napon volt az esküvőnk; 28 évig tartó házasságunknak a halál vetett véget.
2017. nov. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13 éve vagyunk együtt, van 3 gyerek és soha nem házasodtunk össze és nem is fogunk.
2017. nov. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A feleségemet egy szerdai napon ismertem meg. Szombaton összecuccoltunk, s nem sokra rá meg is házasodtunk. Mindkettőnknek több partnere volt korábban, mint az átlagnak, megvolt tehát a viszonyítási alapunk. Tudtuk, hogy most emberünkre akadtunk. Így is lett.

58F

2017. nov. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Utolsó. Akkor minek írsz ide? Nem a kérdésre vàlaszoltàl.
2017. nov. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
14.- nek szóltam. Közben jött még egy vàlasz.
2017. nov. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!