Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fiuk/ Férfiak! Ti mit gondolto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bebe2345 kérdése:

Fiuk/ Férfiak! Ti mit gondoltok arrol hogy osszekoltoztok a parotokkal? Hazassag stb? Ha igen miert, ha nem miert? Kort is szeretnek.

Figyelt kérdés
Kivancsi lennek ezekre a dolgokra,baratom 20 eves es azt mondta hogy o egyaltalan nem akar hazasodni. Szerintetek meg tul korai,fog meg valtozni? Ha ti valtoztatok,miert es hany eves korban . Koszi elore is. Egyebkent nagyon szeretjuk egymast es meg en sem gondolkoztam ilyenen,csak miutan feljott ez a tema kivancsiva tett.

2017. nov. 5. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

összeköltözés kb 1 év együttjárás után, v később. Házasság úgy kb 30-32 évesen, de ez nekem nagyban függ attól, hogy mennyire állunk egzisztenciális szempontból jól, meg hogyan akarjuk alakítani az életünket.

26/F

2017. nov. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi én még csak 18 vagyok de nőböl vagyok szoval ezert kerdeztem :) esetleg 20-21 eves korodban hogy velekedtel errol? Egyebkent 1,5 eve vagyunk egyutt. Szoval meg en se akarok osszekoltozni mivel tanulok es szeretnek egyedul is lenni,de ez nem azt jelenti hogynelkuli csak egyedul lakni szulok nelkul
2017. nov. 5. 20:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

20 evesen meg gyerek voltam, hallani sem akartam elkoltozesrol.

Persze kesobb fog ez valtozni :)


39f

2017. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

18 voltam, a párom 20,mikor összejöttünk. (2015.augusztus) -Előző barátnőjének már felvetette, hogy feleségül venné, de aztán a lány megcsalta, gyereket viszont nem akart-

2016 májusban összeköltöztünk,azóta is együtt élünk. 2016 augusztusban közölte, hogy szeretné, ha én lennék a gyerekei anyja, és a nő, akit feleségeként imádhat élete végéig. Eljegyzés még nem volt, mert sok volt a kiadás az utóbbi hónapokban..(elromlott mosógép,másik városba költözés, vettünk egy közös kutyát, elkezdtem a jogsit, stbstb)

Ő most ősszel lett 23,én január elején leszek 21.

2017. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

20 évesen hová házasodjon?


Nekem nőként eszembe nem jutott volna ilyen idősen bárkihez is hozzámenni :D


A kedvesemet megkérdeztem, neki olyan 30 körül jött el, hogy ha megtalálja a megfelelő nőt, akivel szeretik egymást, akkor őt elvenné.

Most 34 éves, és együtt tervezünk, bár még az eljegyzést csak szóban hozzuk fel néha-néha, azért szeretnénk még egy kicsit együtt élni előtte.

2017. nov. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4-es, látom a kifogások nálatok is mennek.


Jeggyűrűre nincs pénz, kutyára van 120-150 ezer, mellesleg az, aki mindenkinek felajánlja, hogy elveszi... én nem tudnám komolyan venni ezek után.

2017. nov. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kekcsi ***** válasza:

Összeköltöztünk vagy két hónap után (26 évesen), házasodtunk 10 év után. Gyerek született a kilencedik évben (nem a házasságtól számítva, előtte). Nem mintha tipikus lenne a mi életpályánk, de akkor legyen ez egy extrém példa.


Azért költöztünk össze, mert megkérdezte, hogy szeretném-e, és az jutott hirtelen eszembe, hogy igen.


26 éves korunkhoz képest minden megváltozott, pl. hozzáállás a gyerekvállaláshoz, munkamegosztáshoz, a jövőképünk, az élethelyzetünk.

2017. nov. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

120-150 ezer? Menhelyes a drága, az oltások, ivartalanítás áráért vettük kemény 25 ezer magyar forintért. Egyetlen embernek kérte meg a kezét rajtam kívül (mert hogy szombaton erre is sor került) de légyszíves tudjál már mindent jobban ismeretlenek kapcsolatáról, ismeretlenként.

Kívánom, hogy a jövő évben megtaláld a magad boldogságát, és ne másokon éld ki a nyomorod.

2017. nov. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 24 éves voltam mikor összejöttünk, a férjem 21. 1 hónappal később kérte meg a kezem, 1 éve voltunk együtt amikor összeköltöztünk, fél évre rá összeházasodtunk.:) Ekkor voltunk 25-22 évesek. Igen, mindketten össze akartunk költözni, és fontos volt a házasság is mindkettőnknek.

7,5 éve vagyunk együtt, 6 éve házasok. :) A gyerek egy ideig tervben volt, 2 évig próbálkoztunk, nem jött össze, elfogadtuk, továbbléptünk, egyikünket sem foglalkoztatja a téma már évek óta. Éljük kettesben az életünket és van 3 kutyánk:)


A gyerek téma annyiban változott, hogy anno én egyáltalán nem akartam soha gyereket. Mikor aztán összejöttünk, és alakultak a dolgok, a férjemmel már szerettem volna, tehát az érzéseim alapvetően ezzel kapcsolatban megváltoztak, de végül a természet másképp döntött, mi meg nem erőltetjük. Jó így.

2017. nov. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!