Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak olyanok, akik azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyanok, akik azért házasodnak meg, mert bár nem teljesen boldog a kapcsolatuk, de úgy érzik már nem találnának jobbat?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy már túl idősek hozzá, vagy rengeteg negatív tapasztalat után végre van egy pozitív, aki bár nem tökéletes, de jobb mint a sok hülye.. ilyesmi.
2017. nov. 10. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Van! Méghozzá rengeteg. De ezeket a házasságokat azért nem kell lebecsülni.
2017. nov. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem becsülöm le, ilyesmi küszöbén állok.. és nem tudom mit csináljak..
2017. nov. 10. 19:47
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha megalkuszol maximum.

Bár én erre nem lennék képes. Megtalálhatod a számodra tökéletes nőt/férfit, nem kell magadat belekényszeríteni a boldogtalanságba. Azzal sincs semmi baj, ha egy kicsit fellélegzel a gond alól és egyedül vagy. Mi van, ha a sok negatív után most jött egy pozitív és utána még jobb lesz?

Lánykérés előtt állsz? Mennyi ideje vagytok együtt?

2017. nov. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Min gondolkozol? Mi a történeted?
2017. nov. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
20-25 évesen hülyeség, 30 felett már érthető hogy az ember idővel megalkuszik egy alapvetően jól működő de nem feltétlenül tökéletes kapcsolattal is: apropo...ilyen nincs is.
2017. nov. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Tudod mi a te bajod? Azt akarod, hogy szeressenek. Szeressenek a házasságban, a közértben, a barátságban, az utcán, vagy egy társaságban. És ezért rohadtul mindent megteszel. Azt hiszed a te dolgod mindenkit boldoggá tenned, a saját boldogságod árán leginkább. Mert ha adsz, majd piszkosul szeretni fognak. Így dobálni kezded magad. Előbb csak apró parányi morzsát adsz, majd látva mennyire jó, adod a többit. Ha kell a mosolyod, az időd, a hited, a reményed, mindent odadobsz. Csak szeressenek. És ott leszel, amikor senki más, vigaszt nyújtasz, amikor mindenki kihátrál. Ott leszel és gyáván nem gondolsz majd bele, a másik vajon kitartana-e melletted. Vajon ugyanúgy melletted lenne, ugyanúgy fogná a kezed? De elnyomod, nem kérdezel, hisz a válasz talán fájna. Így csak csendben adsz magadból, abból, akit talán már nem ismersz, mert átváltoztál, megváltoztál, megalkudtál, és út közben elfelejtetted a legfontosabbat. Az igaz szeretet téged lát majd. Téged szeret, játszmák nélkül, követelés nélkül. Aki szeret akkor boldog, ha téged azzá tett.


Minden más hazugság.

2017. nov. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mi a történetem? 36 vagyok, 1.5 évig külön voltunk a párommal (6 év után mentünk szét a sok veszekedés miatt), 1.5 év alatt (sem) találtam olyat, akivel minden ok.. olyan férfihoz akartam hozzámenni, akibe szerelmes vagyok.. de 40, 50 évesen már biztos nem találok.. mindenki 30 alatti nőt keres, még a 60 évesek is.. lényeg, most kibékültünk az elemmel, jobb is minden, de nem vagyok szerelmes.. csak úgy elvagyunk. Nem vagyok boldog vele, nem érzem, hogy élek.. de még meddig várjak..?
2017. nov. 12. 18:12
 8/13 A kérdező kommentje:
*exemmel, bocs
2017. nov. 12. 18:13
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hogy nem tökéletes, nehogy félre értsetek. Hanem hogy nincs semmi, ami lendületet adna, amitől úgy érezném érdemes élni.. nem vagyok boldog egy szóval. És kerestem, előtte is, 1.5 évig is, azóta is, de nem jön akinek kéne.
2017. nov. 12. 18:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Bocs, de az ilyen embereket szánalmasnak tartom. 1,5 évet adtál magadnak, hogy boldog életed legyen? Gratulálok... Ismerek ilyet amúgy, de nagyon szomorúnak tartom. Nem azt mondom, hogy semmit sem kell tenni csak várni a herceget fehér lovon, de hát azért ez túlzás. Az a baj, hogy már előbb szakítanotok kellett volna.
2017. nov. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!