Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A pasim feleségül szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim feleségül szeretne venni, de alkoholista. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. dec. 19. 19:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha zavar, hogy alkoholista, akkor miért is vagy vele?
2017. dec. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
XD
2017. dec. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Napi troll kérdés.


Ha ez komoly, csak annyi lenne a kérdésem, hogy mi van az agyad helyén?

2017. dec. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Menj hozzá és légy boldog. Szülj pár gyereket is.
2017. dec. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Mondd meg, hogy addig nem mész hozzá, amíg le nem teszi a piát.

Ha betartja, akkor jó, ha nem, akkor fölösleges házasodni, mert pár év után úgyis válás lesz.

22/N

2017. dec. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Szokjál rá a piára és idd el előle.
2017. dec. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

Én is alkoholista vagyok, de még fiatal. Napi 2-3 üveg (1,4-2,1 liter) bor lemegy. Idén májusban volt egy nap, amikor nem ittam alkoholt. Amúgy magas, helyes arcú, szőke, átlagos alkatú, diplomás srác vagyok, aki azért tud csajozni. A pia nem nagyon látszik rajtam, mert hozzászoktam már és van ezer+egy trükköm hogy takargassam. És én is sokat szorongok emiatt, hogy nem akarom elrontani mások életét, vagy nem akarok úgy családot és gyerekeket, hogy az apa (én) alkoholista, mert az én apukám is az volt. Viszont ez mellett nagyon szeretnék tényleg 3-4 gyereket és egy szerető, normális családot majd. Szerencsére nagyon jó barátaim vannak és az alkoholista apukámon kívül a családom is normális (volt) mindig, úgyhogy ők is a felszínen tartottak.


A külsőmmel és a viselkedésemmel is a cuki, aranyos, jó értelemben átlagos és visszafogott lányokat vonzom, de félek elköteleződni, mert tudom hogy egy alkoholista apa nem lehet jó apa. Rossz ötlet, amit a pasid csinál.


26/F

2017. dec. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Alkesszal ne kezdj komoly a dologba, a házasság meg az. A gyerek még komolyabb.

Az is igaz, hogy én végül is a gyerekeim miatt tudtam leszállni, de erre ne építs.

Hagyja abba, aztán 1-2 év után térjetek vissza ere a házasság dologra. Ha annyi ideig nem iszik, az már biztató.

2017. dec. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#26/F


Az nem jutott eszedbe, hogy esetleg letedd a piát?

2017. dec. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

9:

Ja hogy csak ennyi lenne ba ssza meg :D


Nem, most komolyan, vicc nélkül, simán lehet hogy te nem voltál függő vagy nem vagy hajlamos a függőségre (semmilyenre) egyáltalán. Ez nem így megy.


Fizikai elvonási tüneteim vannak, ha nem iszom. 12 órával azután hogy utoljára ittam, elkezdek enyhén beremegni, elkezd a fejem fájni és egy nyomasztó érzés megszállni. Amikor nem ittam 16 órán át, akkor már nyelni sem tudtam és erősen remegni kezdtem, lefeküdve pedig úgy éreztem nem kapok levegőt.

Ezt hívják delíriumnak (wikipédia) és ezek még csak nem is a legdurvább tünetei.

2017. dec. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!