Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt olyanok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik (vagy a Párjuk) váltott műszakban dolgozik?

Figyelt kérdés

Mennyire van hatással a házasságotokra az, hogy havonta pár éjszakát külön töltötök, nem vagytok minden hétvégén együtt? Megszokható? Ront valamit a kapcsolaton?


Egészségügyisnek tanulok, házasság előtt állunk a Párommal, ő pénzügyis, így csak hétköznap nappal dolgozik, de én a későbbiekben fogok hétvégén és éjszaka is dolgozni. Aggódom, hogy mennyire lesz kihatással a házasságunkra. Amióta együtt vagyunk, mindig összebújva alszunk, így nehéz lesz megszokni, és nem tudom, hosszú távon ez, illetve a külön töltött napok milyen hatással lesznek ránk, főleg, ha gyerekeink lesznek.



2017. dec. 20. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak most fogok kezdeni. Párom nem sajnálja, majd sokat bejár (nagyon kis osztályon dolgozom majd, csak elektív műtétek, nincs meg a felszerelés h annyi és olyan sürgős betegeket fogadjuk)

A családi ünnepek evidensek h mindig az enyéim lesznek, mert nincs gyerekem, és nem is tervezek.

Ő tényleg ezen nincs fennakadva, bár én a munkahelyemtől 3 percre lakom. És ha átmegyek a Neurológiára, onnan át tudok integetni neki :D

Ne aggódj, ez nem a világ vége. És sok sikert a tanulmányaidhoz, és a munkához :*

22L/diplomás ápoló.

2017. dec. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
4 évig nyomtuk úgy, hogy mind a ketten váltott műszakban dolgoztunk. A férjemnek fixen 2 nap nappal (reggel 6tól este 6ig), 2 nap pihi, aztán 2 nap éjszaka, 2 nap pihi. Az én beosztásom összevissza volt, viszont rugalmasabb. Mindenki kiírta, melyik napokon akar mindenképp szabad lenni, és ahhoz igazították a beosztást. (4 főről volt szó) Kemény, de abszolút kibírható. Szerintem ne aggódj előre. Szeretitek egymást, majd megoldjátok, ha ott tartotok.
2017. dec. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú távon még jó is tesz ha nem minden este vagytok együtt. Kell egy kis "szabadság" mindenkinek.

Dolgoztam így, nem volt rossz.

2017. dec. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Mi 3 éve vagyunk együtt úgy, hogy havonta kb 10 éjjel dolgozok és egy vagy két szabad hétvégém van. A hétvége nekünk nem számít, mert ő is szokott akkorra munkát vállalni. Ő beletörődött, hogy ilyen a munkám, amikor megismerkedtünk, mát itt dolgoztam. Én csak örülök, hogy nem kell vele 0-24 együtt lenni.
2017. dec. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A férjem sportoló, kosárlabdázik. Lenyom évi 50-60 meccset, felét idegenben. Nyáron 6 hét edzőtábor, télen 2. Nemzetközi kupasorozat miatt hétközi meccsek, külföldön is. Közben napi 2 edzés + kondícionális felkészülés. Van, hogy este fél 10-kor jön haza olyankot r is, amikor csak egy "szimpla" hétköznap van. Ha meg utaznak, arról ne is beszéljünk...

A felnőtt lét nem leányálom.

2017. dec. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
8 éve vagyunk együtt, nem váltott műszak ugyan, de 24/48-ban nyomja a férjem kezdetektől, se hétvége, se ünnepnap nem számít, ahogy kijön ugye, néha nem 2 nap szabad, hanem 3 két 24-es műszak között. Nincs ezzel semmi gáz, ezt szoktuk meg, nekem nem gond, hogy heti 2x nincs itthon éjjel. Annyi, hogy mióta van gyerekünk, arra figyelnek a munkahelyén, hogy szenteste pl. ne dolgozzon, de idén 25-én fog. A lányunk hiányolta, ahogy nagyobbacska lett (most 2,5 éves), bevezettem, hogy ha apa nincs otthon, velem aludhat, így kompenzálom, úgyhogy nem okoz gondot a dolog. Tényleg nem olyan vészes ez, meg lehet szokni.
2017. dec. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Párom 4 műszakban dolgozik, utálom de ez van.Az éjszakás után mindig nagy boldogság együtt aludni.

Ha délutános általában megvárom de akkor nagyon fáradtak vagyunk már.Én hétköznap délelőttönként dolgoztam most gyed-en vagyok.

Szóval nem jó de alkalmazkodunk a helyzethez.

2017. dec. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nappal dolgozom csak férjem 5+2 3 műszak. Így a hétvégék szabadok. Már ha nem túlórázik. Én imádom mikor ejazakas. Szeretek keresztben feküdni az ágyban. Volt olyan beosztása is ami a hétvégeket is érintette az olyan szempontból rossz volt hogy nagyon előre kellett tervezni. De a kapcsolatra nem hatott negatívan
2017. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!