Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan hogy azért szakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan hogy azért szakítottál a pároddal mert sokat dolgozott vagy váltott műszakban dolgozott?

Figyelt kérdés

Nem minden ember 8-tól 4-ig van bent a munkahelyén,hanem sokszor 12 vagy 24 órában.

Rosszabb esetben hetekig haza sem tud menni.

Sok munkahelyen nincs hétvége,karácsony,szilveszter,stb,hanem akkor is bent kell lenni.

Volt már olyan hogy emiatt szakítottál a volt pároddal?



2017. máj. 13. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, mindketten sokat dolgozunk, szabad időben is, de nem kötötten. Karrieristák vagyunk, így tiszteljuk egymást, de fizikai munka bestabályozva, nos, azt nem :)
2017. máj. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem szakitottam senkivel ez miatt.


Vendéglátásba melozom,12órába,nincs karácsonyon és húsvéton na meg szilveszteren kivül semmilyen ünnepem.Mégse dobott még ki senki ez miatt.

2017. máj. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
ha valakivel régóta együtt vagyok és úgy talál ilyen munkát akkor nem hinném, hogy szakítok de alapból ha több műszakba dolgozna én meg egyben az nem lenne szerencsés mert nehéz lenne együtt lenni meg felkeltenénk egymást stb. szóval alapból én nem választanék ilyen barátnőt.
2017. máj. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Nem jönnék össze ilyen emberrel, ha ezt hosszú távú munkának tűzi ki, és nem ideiglenesen. Nem az a baj, ha valakinek épp 12 óráznia kell, hanem ha hagyja magát kizsákmányolni, és még arra sem törekszik, hogy olyan munkája legyen, ami legalább a munkajogi szabályokkal nem ellenkezik gyökeresen. Aszerint ugyanis tartósan nem dolgozhatsz szünet nélkül.
2017. máj. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
4 A számból vetted ki a szót, már nincs is mit hozzáfűznöm és nincs mit mondanom a kérdezőnek.
2017. máj. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. 10 éve vagyunk együtt. Ebből az első 4 évben én még tanultam, majd fél évig munkát kerestem. A párom már akkor is 3 műszakban dolgozott. Aztán összeköltöztünk szülői segítséggel, mert jött egy jó lehetőség 250 kmre. A kezdő lökést ők adták meg. 3 évig úgy dolgoztunk, hogy csak nagyon keveset voltunk együtt. Mindketten 3 műszak, de váltva, igaz egy munkahelyen. De a fizetés triplája, mint amit otthon kapott párom. Így tudtunk lerakni magunknak alapot. Most másfél éve már a lányunkkal vagyok itthon.
2017. máj. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Közvetetten igen. Gyári munkás volt, szalag mellett. Értem én, hogy fárasztó egész nap egyhelyben állni, tönkreteszi a lábakat, visszerek, stb, de nem fogadom el, hogy ez ok legyen arra, hogy soha semmit nem csinálunk. Ő ehhez fáradt, ahhoz nincs kedve, a mozi drága, fáj a lába a sétához stb stb, még egy fagyit megenni vagy a sarki kocsmába se bírtam lerángatni. Elegem lett, leléptem.

Olyan helyzetbe viszont soha nem kerülnék, hogy hetekig nem jönne haza a párom, mert nem megyek bele olyan kapcsolatba, ahol a pasi messze dolgozik. Az ünnepeket meg meg lehet oldani, én is dolgoztam vendéglátásban, de arra mindig mindenhol figyeltek, hogy senki ne legyen bent Szenteste és Karácsony mindkét napján is, a háromból legalább az egyik szabad volt. A Szilveszter engem nem érdekel, programot csinálni meg nem csak hétvégén lehet.

2017. máj. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Részben vág ide, de engem sokszor netes lelki társnak tartottak lányok. Szituáció a következő: regisztrálják magukat társkeresőre, udvaroltatnak maguknak, magam féle jó lelkű de nem túl szép pasiknak engednek, jól elbeszélgetnek randit ígérnek de lemondják....de olyan mélyen a beszélgetés, hogy meglepődök:" egy ilyen lány ennyire bír engem látatlanul?" Amikor 3adik lemondott randi után elküldenéd a 3,14csába akkor jön, be kell vallania barátja van és tiszta dolgokat szereti legyek türelemmel....szakít vele enyém lesz.. Mégse tudja ott hagyni.... A nálam jobb (anyagi helyzetű) pasikkal meg bulizni járnak. Facen nincs visszajelölés csak messenger. Az ilyen lányok közül soknak van barátja és úgy dolgozik ahogy írtad, vagy messze, vagy külföldön vagy egyébb extrém eset. Ezért nem tartom jónak egy nő miatt hajtani magam így. Ilyen pótlék olyan pótlék közben meg cincog az egér mert a kandúr hajtja a jólétet.
2017. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!