Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogyan szedjem a progeszteront...

Hogyan szedjem a progeszteront váltott műszakban?

Figyelt kérdés

Úgy írja a betegtájékoztató is és az orvos is azt mondta, hogy lehetőleg elalvás előtt szedjem be, este. Mivel 10 napig kell szednem, és folyamatos műszakban dolgozom, fogalmam sincs, hogy kéne szednem, hogy egy időben legyen, meg elalvás előtt.

Mától vasárnapig itthon vagyok, nincs is gond. De hétfőtől kezdem az éjszakát, ami 3 nap. Pénteken és szombaton meg már délutános vagyok. Mi lenne a megoldás erre?

Vagy szedjem mondjuk minden este, függetlenül attól, hogy éjszaka fent leszek?


2016. júl. 7. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, hogy egy időpontban szedd, szóval este.
2016. júl. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy ugyanabban az időpontban. Nem az alvás előtt...
2016. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kúp és attól félsz, hogy kifolyik, nekem reggel-este kellett, és reggel 10 percet pihentem miután felhelyeztem.
2016. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szájon át kell bevenni. Köszi a válaszokat, akkor este fogom mindig. :)
2016. júl. 8. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!