Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy én az ismerkedő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy én az ismerkedős résznél jobban szeretem azt, amikor már egy párkapcsolatban eltelt néhány hónap, és egymásra hangolódtak a felek?

Figyelt kérdés
Sokaktól azt hallom, hogy milyen izgalmas új embereket megismerni, meg minél többet kipróbálni, de én inkább azt szeretem, ha már kialakult egyfajta "rutin", nagyjából ismerjük a másikat, és meg is bízhatunk benne, nem érnek már nagy meglepetések (valószínűleg).
2014. jan. 8. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen vagyok én is.
2014. jan. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

miért ne lenne normális? neked ez jön be, másnak meg más.


szerintem is irtó jó buli új világokat megismerni és jó önismereti teszt plusz élmény, hogy mennyire tudsz idegenekkel közvetlen lenni, mennyire tudsz rájuk hangolódni.

2014. jan. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt a részét valóban sokan szeretnénk, de sajnos valahol el kell kezdeni az ismerkedést. :)
2014. jan. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
teljesen.
2014. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Normális, nekem sem lenne kedvem újra meg újra lefutni ugyanazokat a köröket ismerkedésnél.
2014. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Normális, őszintén szólva nekem is jobban tetszik a "nyugisabb része" a dolgoknak. Egy ideig nosztalgiázva gondoltam a megismerkedésünk időszakára, a randikra, a romantikus ott alvásokra. Így négy év együttélés után viszont már sokkal jobban értékelem azt, hogy esténként összebújva alszunk el, vagy hogy ébredés után pizsamában kicsoszogunk reggelit készíteni, és állott szájszaggal, kócosan is örülünk minden reggel, hogy láthatjuk a másikat. Még a közös bevásárlás, a napi rutin is annyira jóóóóóóóóóó :D

Tényleg csodálatos, ha másik feled ott van melletted, és pont az a szép benne, amit te is írtál, hogy tetőtől-talpig ismered, biztonságot áraszt, hogy a szó rosszabbik értelmében nem kell egymásért küzdenetek, hanem egymás biztos támaszai vagytok stb.

Szerintem a jó párkapcsolat olyan, mint a minőségi borok: az idő előrehaladtával csak nemesedik, értékesebb lesz.

2014. jan. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Normális.
2014. jan. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy normális. Én is jobban szerettem amikor a férjemmel már kialakult kapcsolatunk volt, ismertük egymást kívül belül:)


Az első pár randin tiszta ideg voltam. Aztán amikor már 3 hét után meglett életem első orgazmusa, lenyugodtam:)


27/N

2014. jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!